- damian7829 april 2017 om 15:30
beste iedereeen
Zou iemand mij van dienst kunnen zijn en mij vertellen wat het volgende is: Ik werd afgelopen zondag wakker met een flinke hoofdpijn. Verkeerd geslapen dacht ik, een vermoeid speiertje e.d. Toch hield het aan en de pijn was niet mis. Als ik het zo mag beschrijven als 7/10, alsof iemand een voodoopop van mij heeft en ik elke drie tellen een stroomstoot voel. Alsof ik een oorontsteking, oogontsteking en kiespijn tegelijk heb.
Inmiddels hebben de pijnen zich wat uitgebreid. Ik voel behalve stroomstoten in hoofd, hals, nek, oor nu ook in rechteroksel en elleboog. Hier kan ik niet meer van slapen. Het is zeer uitzonderlijk dat ik bij elke pijnscheut als Tarzan zit te schreeuwen, zo’n ongekende pijn is het. De laatste dagen heb ik er ook zweertjes of bulten in de nek en achterhoofd alsmede ook op de wangen gekregen zodat ik van de pijn ook niet meer op bed kan liggen. Ook voel ik de omgeving een beetje om me heen draaien alsof ik net terug ben van een intercontinentale vlucht, kan door de pijn zijn.
Kan iemand mij vertellen waar dit op lijkt? Mijn huisartsenpost is t/m 1 mei gesloten en ik lig plat van de pijn. bvd
1 reactieReagerenJohn (moderator)
29 april 2017 om 16:27Moeilijk om daar zo zonder enig onderzoek iets over te zeggen. Neem contact op met de huisartsenpost
Reageren


