- Stefan11 januari 2017 om 01:42
Hallo allemaal,
Ik heb nu ruim een jaar een opgezette lymfeklier aan de linkerkant van m’n hals.
Al meerdere keren heb ik hiervoor mijn huisarts bezocht, de laatste keer heeft hij mij doorverwezen naar het ziekenhuis om een punctie te laten doen.De punctie zelf was niet prettig, uit de resultaten kwam naar voren dat het geen kankercellen waren.
Waar het wel door komt konden ze niet zeggen.Ik stel mijn vraag hier omdat ik na het bezoek in het ziekenhuis m’n volledige eigen risico moest betalen, helaas is dit eind 2016 gebeurd. Ik ben niet van plan weer zo’n gigantisch bedrag te betalen voor een simpele punctie die binnen een kleine 15 minuten afgerond is.
Graag wil ik weten of er hier meer mensen zijn die hier last van hebben of last van hebben gehad. Ik hoor graag van jullie!
1 reactieReagerenTandor11 januari 2017 om 01:47Als er niks bijzonders is gevonden is er geen  reden om je daar ongerust over te maken of dat  onderzoek weer te laten doen.
Het zal gewoon een lymfeklier zijn. Dat is niet zo bijzonder. Ze horen bij het afweersysteem van het lichaam. Wel is het zo, dat wannneer je er constant aan zit te voelen, ze geirriteerd on ontstoken kunnen raken en dus niet weg kunnen gaan.
Reageren



