Zoeken Vraag het forum

Tetanus?

Beheerd door

Peter (huisarts)
  • Katelyn

    Een week geleden ben ik door mijn kat gebeten in mijn rechter hand, ze werd iets te fanatiek met spelen. Ik weet niet hoe diep het was, maar het bloedde wel een tijdje maar is nu weer goed aan het genezen uit zichzelf.

    Een paar dagen geleden kreeg ik echter kramp in mijn rechter hand en onder arm, door het vele schrijven dacht ik eerst. Diezelfde avond voelden mijn beide armen een beetje stijf aan. Even strekken helpt normaal, maar ik bleef de spierspanning toen voelen. De dag daarna (afgelopen woensdag) waren die dingen minder, maar ik begon hoofdpijn en een krampachtig gevoel in mijn gezicht te krijgen, vooral rond de kaak.

    Vandaag diezelfde symptomen nog steeds, met daarbij een beetje moeite met ademen, het voelt soms zwaar. Ook is de spanning in mijn bovenarmen weer terug, soms wat kleine spier spasmen in mijn linker arm/schouder. Ik belde mijn huisarts toen ik merkte dat ik moeite kreeg met ademen, het voelt erg zwaar en het voelt nog steeds alsof er iets zwaars op mijn borst ligt. Maar ik werd in de wacht gezet… en ik bleef maar wachten en wachten… Tegelijk werd er bij de spoed hulp opgehangen direct nadat ik zei dat ik was gebeten, zonder dat ik ook maar de kans kreeg om mijn symptomen te vertellen…

    Ik kan mijn huisarts pas maandag weer bereiken, en ik heb geen idee hoe spoedeisend dit nu precies is. Kan het wachten tot maandag of moet ik nu direct iets zoeken?

    3 reacties
    Reageren
    John (moderator)

    Hoe oud ben je?

    Reageren
    Katelyn

    Ik ben 22

    Reageren
    John (moderator)

    Dan is de laatste tetanus vaccinatie meer dan 10 jaar geleden.
    Als je huisarts vandaag niet bereikbaar is zou er wel een vervangende huisarts beschikbaar moeten zijn. Anders zou je later vandaag contact op kunnen nemen met de Huisartsenpost. Niet met de spoedeisende hulp.

    Reageren
Reageer op: Tetanus?
Upload bijlagen

Maximaal toegestane bestandsgrootte is 8 MB



Voeg nog een bestand toe

Community

Gerelateerde topics

Kennisbank

Gerelateerde onderwerpen

3 min leestijd

Anticonceptie en hormonen: welke past bij jou?

4 min leestijd

Hoe groot is de kans op een zwangerschap?

4 min leestijd

Seks tijdens de zwangerschap: wat verandert er?

Maak nieuw onderwerp

Houd er rekening mee dat dit een openbaar forum is. Deel daarom geen persoonlijk gevoelige informatie zoals medische gegevens of contactgegevens.

Upload bijlagen

Maximaal toegestane bestandsgrootte is 8 MB



Voeg nog een bestand toe

Het Forum is niet bedoeld ter vervanging van een artsenbezoek. Neem bij een medische noodsituatie altijd contact op met uw (huis)arts of bel 112!

Geen foto’s van ontlasting uploaden. Deze worden verwijderd, omdat ze geen toegevoegde waarde hebben.

Wil jij op de hoogte blijven van het laatste nieuws op Dokter.nl?

Schrijf je dan nu in voor de nieuwsbrief!

Dit veld is bedoeld voor validatiedoeleinden en moet niet worden gewijzigd.