Zoeken Vraag het forum

Soort schokjes in mijn hoofd

Beheerd door

Peter (huisarts)
  • animan

    Ik weet niet hoe ik dit precies moet uitleggen maar ik zal mijn best doen.
    Het is al ongeveer een jaar dat ik dit heb.
    Elke keer wanneer ik bezig ben met iets, praten o.a dan gebeurt er iets in mijn hoofd en mijn ogen bewegen snel en mn armen bewegen dan ook meestal, het is alsof ik ga vallen en mn stem breekt en ik maak zo een raar geluid.
    Het duurt maar 1 seconde zelfs mider en doet HELEMAAL NIET PIJN. Alsof het heel maar dan ook heel eventjes zwart wordt voor mn ogen en waneer ik dit heb, vergeet ik even wat ik aan het zeggen was. Eens stond ik gewoon recht en het was alsof ik een sort schokje kreeg en bijna ging vallen en als iemand me vraagt “Wat was dat?” zeg ik gewoon dat ik dacht dat ik mn gsm ging laten vallen en het is zo vervelend ik ben zelfs bang om te praten of gewoon om iets te doen. het gebeurt zelfs als ik gewoon zit. Dan is het alsof ik even omhoog spring en mn handen bewegen dan ook. Ik heb overal gezocht wat het kon zijn ik dacht zelfs epilepsie maar ik heb symptomen van epilepsie gelezen en ik kan het niet met mijn situatie vergelijken.
    eerst had ik het af en toe maar nu heb ik het heel vaak en het is zo vervelend en ik schaam me er ook voor want het gebeurt uit het niets.
    Mn zus had dit ook, ze is 3 jaar ouder en ze is naar de dokter geweest en ze zeide dat dit mss een vorm van epilepsie was. Ze heeft dit niet meer en ik heb het nu en het is veel erger dan toen zij het had.
    ik ben ook maar 16 jaar oud kan iemand me mss zeggen was dit kan zijn?

    1 reactie
    Reageren
Reageer op: Soort schokjes in mijn hoofd
Upload bijlagen

Maximaal toegestane bestandsgrootte is 8 MB



Voeg nog een bestand toe

Community

Gerelateerde topics

Kennisbank

Gerelateerde onderwerpen

4 min leestijd

Alles over oogdruk: normaal, te hoog en te laag

4 min leestijd

Hoe vaak moet je je ogen laten meten?

5 min leestijd

Wat is een ooginfarct? Alles over symptomen, oorzaken en herstel

Maak nieuw onderwerp

Houd er rekening mee dat dit een openbaar forum is. Deel daarom geen persoonlijk gevoelige informatie zoals medische gegevens of contactgegevens.

Upload bijlagen

Maximaal toegestane bestandsgrootte is 8 MB



Voeg nog een bestand toe

Het Forum is niet bedoeld ter vervanging van een artsenbezoek. Neem bij een medische noodsituatie altijd contact op met uw (huis)arts of bel 112!

Geen foto’s van ontlasting uploaden. Deze worden verwijderd, omdat ze geen toegevoegde waarde hebben.

Wil jij op de hoogte blijven van het laatste nieuws op Dokter.nl?

Schrijf je dan nu in voor de nieuwsbrief!

Dit veld is bedoeld voor validatiedoeleinden en moet niet worden gewijzigd.