- pietteman3 augustus 2010 om 17:50
Hallo lezers;
Bij mij werd een lymfoom in de kleinebekken ondekt deze tumor veroorzaakte een trombose been.
Ook werd de zenuw van mijn rechterbeen afgeklemt en een ader gedeeltelijk dicht gedrukt. Dit alles veroorzaakte veel pijn.
Ik heb zes chemokuren gehad en ook zes Lumbaal puncties met chemo ter voorkoming dat het ook in mijn hooft komt. Vraag; Als de zenuw beschadigd is kan dat dan ooit nog goed komen, zal ik eens nog gewoon weer kunnen lopen. ik ben een vrouw van 69 jaar, ik hoop dat iemand mij de weg kan wijzen naar een plek die mij kan helpen.
Bij voorbaat dank1 reactieReagerenDokuss7 augustus 2010 om 12:15In principe kan ik u een hoopvol antwoord geven want zenuwen behouden het vermogen opnieuw aan te groeien, te regenereren. Maar, en dat is het belangrijste punt, dit is afhankelijk van de schade die er is gedaan aan de zenuw. Als de uiteinden als het ware te ver uit elkaar liggen, dan kunnen ze elkaar niet meer vinden als ze weer ‘naar elkaar toe groeien’.
Reageren


