Zoeken Vraag het forum

hemangioom in kniegewricht

Peter (huisarts)

Beheerd door

Peter (huisarts)
  • Anoniem

    hallo.
    mijn dochter van 11 jaar loopt al een jaar met pijn in haar knie, ze heeft toendertijd met hockey een klap tegen haar voet en later ook 2 keer tegen haar knie gehad.daarna is er een verdikking ontstaan.
    naar dokter en fysio geweest, klachten verdwenen niet dus nu een jaar later toch maar mri scan gedaan. wat bleek ze had vaatkluwen oftewel hemangioom, 2de mriscan met contrastvloeistof gehad om zeker te weten en dat was zo. nu willen ze haar doorsturen naar een ander ziekenhuis, een academisch ziekenhuis omdat die meer expertise daar in hebben.
    blijkt weinig voor te komen wat ze heeft.
    ze zeggen dat het niet door de hockey komt omdat het er altijd heeft gezeten, maar ik kan het me niet voorstellen want ze heeft daarna er pas last van gekregen.
    wie kent het wat mijn dochter heeft en wat is eraan gedaan?
    mvg.jolanda

    7 reacties
    Reageren
    John (moderator)

    Het hemangioom kan er inderdaad al langer hebben gezeten. Door de klap tijdens het hockeyen zou er een bloeding ontstaan kunnen zijn waardoor het hemangioom in omvang is toegenomen en klachten is gaan veroorzaken.
    Goed dat ze wordt doorgestuurd naar een Academisch Ziekenhuis. Hier zal worden gekeken of het inderdaad een hemangioom is en of het kan worden verwijderd.

    Reageren
    Anoniem

    tandor.
    bedankt voor je reactie, wat je zegt klinkt logisch.
    als de dokters dat mij ook zo zouden hebben uitgelegd. maar goed. ze wordt nu doorgestuurd naar umcg dus hopen dat ze er wat mee kunnen.
    mvg.jolanda

    Reageren
    John (moderator)

    Laat nog even wat weten als jullie in UMCG zijn geweest…
    Succes in ieder geval.

    Reageren
    Anoniem

    Hoi sorry voor het late reageren. Ze is van umcg naar het radboud in Nijmegen gestuurd. Bleek dat ze lymfatische malformatie had, ander woord voor vaatkluwen. daar hebben ze het in februari onder narcose aangestipt (zoals ze het noemen). Ze schroeien de overmatige vaten dicht. Tot afgelopen week was alles goed, maar ze kreeg weer een verdikking, maar deze zag er anders uit. Terug geweest, en nu blijkt er trombose te zitten. Weer rust nemen en over een maand weer een mri scan om te kijken of ze weer geopereerd moet worden.

    Reageren
    John (moderator)

    Fijn dat je toch nog even reageert..
    Nou nog maar even de MRI afwachten…

    Reageren
    Waldi

    .ijjn dochter is op  4 jarige leeftijd geopereerd aan een synoviaal hemangioom. Na de operatie werd gezegd dat het waarschijnlijk niet meer terug zou komen.

    Helaas op 12 jarige leeftijd waren de klachten zo ernstig dat zij opnieuw geopereerd moest worden. Het hemangioom was aan het woekeren door haar hele knie.

    Nu is ze 28 jaar en het probleem steekt weer de kop op. De orthopeed is huiverig haar voor een derde keer te operen vanwege al het lidteken weefsel wat al in de knie aanwezig is.

    Mijn vraag is zijn er andere methodes om zo’n hemangioom te behandelen.

    Hier werd geopperd een behandeling door een interventie radioloog. Ik heb geen idee wat ik me daar bij voor moet stellen.

    Graag adviezen en ideeen

    Waldi

    Reageren
    Alice

    Beste Waldi,

    Ik heb een hemangioom in mijn elleboog gewricht. Op driejarige leeftijd kreeg ik veel pijn en werd het ontdekt. Inmiddels ben ik 60 jaar. Ik was patiënt van dr. Koekenberg in het toenmalige ziekenhuis Zonnestraal en de radioloog adviseerde mijn ouders en later mij, mij nooit te laten opereren vanwege slechte ervaringen. Zijn advies heb ik opgevolgd.
    Ik heb ermee leren leven. Wat mij helpt bij zwelling en pijn zijn spierverslappers met een ontstekingsremmer. Bij toeval ontdekt en voor mij een wondermiddel. Sindsdien verdwijnt de heftige pijn en zwelling binnen een aantal dagen. Daarnaast is het essentieel dat mijn arm in beweging blijft. Dus absoluut niet stabiliseren. Stromend warm water en voorzichtig bewegen werkt goed.
    Wens je dochter veel sterkte.

    Reageren
Reageer op: hemangioom in kniegewricht
Upload bijlagen

Maximaal toegestane bestandsgrootte is 8 MB



Voeg nog een bestand toe

Let op: je vraag en bijlagen zijn openbaar zichtbaar. Controleer daarom of afbeeldingen geen namen, gezichten, patiëntnummers of andere herkenbare persoonsgegevens bevatten. Toch iets persoonlijks gedeeld? Meld het bij de moderators.

Het Forum is niet bedoeld ter vervanging van een artsenbezoek. Neem bij een medische noodsituatie altijd contact op met uw (huis)arts of bel 112!

Geen foto’s van ontlasting uploaden. Deze worden verwijderd, omdat ze geen toegevoegde waarde hebben.

 

Kennisbank

Gerelateerde onderwerpen

Vocht in je knie? Hier kan dat door komen
3 min leestijd

Vocht in je knie? Hier kan dat door komen

3 min leestijd

Krakende knieën: mogelijke oorzaken

Trombose, herken de symptomen
5 min leestijd

Trombose, herken de symptomen

Wil jij op de hoogte blijven van het laatste nieuws op Dokter.nl?

Schrijf je dan nu in voor de nieuwsbrief!

Dit veld is bedoeld voor validatiedoeleinden en moet niet worden gewijzigd.

Maak nieuw onderwerp

Houd er rekening mee dat dit een openbaar forum is. Deel daarom geen persoonlijk gevoelige informatie zoals medische gegevens of contactgegevens.

Upload bijlagen

Maximaal toegestane bestandsgrootte is 8 MB



Voeg nog een bestand toe

Let op: je vraag en bijlagen zijn openbaar zichtbaar. Controleer daarom of afbeeldingen geen namen, gezichten, patiëntnummers of andere herkenbare persoonsgegevens bevatten. Toch iets persoonlijks gedeeld? Meld het bij de moderators.

Het Forum is niet bedoeld ter vervanging van een artsenbezoek. Neem bij een medische noodsituatie altijd contact op met uw (huis)arts of bel 112!

Geen foto’s van ontlasting uploaden. Deze worden verwijderd, omdat ze geen toegevoegde waarde hebben.