- Anoniem21 november 2022 om 16:33
Ik werk in een winkel en aan de kassa kwam een dame die zich aan iets gesneden had. Ze had een zakdoek rond de vinger. Ik neem haar artikelen aan en zie dat er ook bloed op zat, was al in het stof ingetrokken. Ik heb dat , zonder te zien dat daar bloed op zat, dzt stof aangeraak. Nadat de klant weg was heb ik mijn handen ontsmet en iets later met water en zeep.
Heb ik gevaar opgelopen en wat kan ik doen?
7 reactiesReagerenJohn (moderator)
21 november 2022 om 16:44Nee, geen gevaar
ReagerenAnoniem21 november 2022 om 19:37Loop je enkel gevaar als je zelf een wonde hebt?
ReagerenJohn (moderator)
21 november 2022 om 19:38Ja, een bloedende wond
ReagerenAnoniem21 november 2022 om 21:22En wat als je handen wat rood en ruw zijn,(door de koude)
ReagerenJohn (moderator)
21 november 2022 om 21:44Ook niet.
Reageren
Ik schreef: bloedende wondenAnoniem22 november 2022 om 06:44Ik heb wel wondjes/eerder droge korstjes (eczeem?) aan mijn hoofdhuid waar ik steeds (foei) aan krab. Ik heb dat om dat moment uiteraard niet gedaan. Heb mijn gezicht en al vermeden en pas nadat ik mijn handen ontsmet en gewassen heb, voelde ik me wat beter. Maar na het wassen is alle potentieel gevaar weg?
ReagerenOok anoniem22 november 2022 om 09:18Er staat meerdere keren geschreven dat je een bloedende wond zou moeten hebben. Droge korstjes zijn geen bloedende wonden. Er was dus geen gevaar,ook niet voor dat je je handen hebt gewassen…..
Reageren


