Draaierig door hartmedicatie

  • #1

    Tegen mijn hartoverslagen en aanhoudende versnelde hartkloppingen neem ik al ruim een jaar dagelijks s ochtends bisoprolol en apocard retard in combinatie met q10-vitamines. Ik heb bovendien van nature een lage bloeddruk, wat een beetje atypisch is gezien mijn hartritmestoornissen.
    Het valt me op dat sinds ik deze medicatie neem, er ook een draaierigheid/licht in het hoofd zijn gevoel optreedt. Vooral in zithouding. Een gevoel alsof mijn hoofd even instabiel wordt (inwendige tremor?).Dit houdt amper een paar seconden aan maar treedt dagelijks en frequent op.
    Kan er een link zijn met de medicatie? Triggert mijn hartmedicatie deze vreemde gewaarwordingen in mijn hoofd?
    Soms moet ik mij vastklamoen aan tafel of stoel omdat het mij heel even uit balans brengt. Een hersenscan evenals een oor-/evenwichtsorgaantest brachten niets aan het licht.
    Wie weet raad of herkent dit?

    Reageer
    #2

    Moeilijk te zeggen zo, maar het is niet onmogelijk dat de medicatie dit veroorzaakt. Bespreek het met je arts

    Reageer
Reageer op: Draaierig door hartmedicatie
Selecteer afbeelding
Maximale afbeelding grote is 512kb, toegestande bestandtypes: *.jpg, *.jpeg, .jpe,.gif
Blijf op de hoogte met onze wekelijkse nieuwsbrief