Zoeken Vraag het forum

Hyperventilatie

Beheerd door

Peter (huisarts)
  • Anoniem

    19 jaar meisje

    Soms vraag ik me af of ik hyperventilatie heb of hartritme stoornis als ik dan tv zit te kijken bv (vooral in rust) ineens een hele erge bonk voel of soort hartoverslag kan het niet goed uitleggen en daarna me hart als een gek te keer gaat en dat dan ook in eens weer stopt

    Dokters vermoeden hyperventilatie omdat ik met de ambulance weg gehaald was en alle foto’s en hartfilmpjes en bloedonderzoeken goed waren maar omdat je hartritmestoornissen niet gelijk zo hoeft te zien maak ik me erg zorgen iemand die dit herkent soms denk ik dat ik op een dag neerval en er niks aan kan doen omdat ik dan te laat ben en dat beangstigt heel erg

    1 reactie
    Reageren
    John (moderator)

    Dat is toch typisch iets voor hyperventilatie

    Reageren
Reageer op: Hyperventilatie
Upload bijlagen

Maximaal toegestane bestandsgrootte is 8 MB



Voeg nog een bestand toe

Kennisbank

Gerelateerde onderwerpen

Haartransplantatie bij stress en haaruitval
5 min leestijd

Stress en haaruitval: hoe zit dat precies?

3 min leestijd

Symptomen van zwangerschap: dit zijn de eerste signalen

4 min leestijd

Baarmoederontsteking: hoe krijg je het en welke symptomen zijn er?

Maak nieuw onderwerp

Houd er rekening mee dat dit een openbaar forum is. Deel daarom geen persoonlijk gevoelige informatie zoals medische gegevens of contactgegevens.

Upload bijlagen

Maximaal toegestane bestandsgrootte is 8 MB



Voeg nog een bestand toe

Het Forum is niet bedoeld ter vervanging van een artsenbezoek. Neem bij een medische noodsituatie altijd contact op met uw (huis)arts of bel 112!

Geen foto’s van ontlasting uploaden. Deze worden verwijderd, omdat ze geen toegevoegde waarde hebben.

Wil jij op de hoogte blijven van het laatste nieuws op Dokter.nl?

Schrijf je dan nu in voor de nieuwsbrief!

Dit veld is bedoeld voor validatiedoeleinden en moet niet worden gewijzigd.