Zoeken Vraag het forum

flauwvallen

Beheerd door

Peter (huisarts)
  • Rissie

    hallo,

    Ik heb nu al bijna 2,5 week last van flauwvallen soms meerdere keren op een dag. Ik ben al bij de huisarts geweest en had wel een lage bloeddruk (90/60) maar na veel zout eten is die nu al wat hoger maar nog steeds val ik flauw. Ijzer was goed daar ben ik vorige week op geprikt, ik heb geen spanningen etc. Ik ben vorige week ook op de badkamervloer onderuit gegaan en nu een lichte hersenschudding maar vanmorgen weer daar onderuit gegaan en heb nu zware hoofdpijn en zie af en toe dubbel en ben steeds mega moe.

    Ik voel me nu erg onzeker worden en heb ook t gevoel dat mn huisarts me niet goed begrijpt. wat valt hier verder aan te doen??? Ik vind het niet normaal dat ik steeds flauwval en ook op verschillende momenten op de dag.

    rissie

    5 reacties
    Reageren
    Gaby

    Flauwvallen bij jouw lage bloeddruk noem je syncope. In principe behoeft hypotensie (= lage bloeddruk) geen behandeling, maar omdat je steeds van je stokje gaat zou ik toch nog eens overleggen over bloeddrukverhogende medicatie.
    Heb je voldoende duidelijk gemaakt dat je valt en je steeds blesseert?
    Je kunt de bloeddruk ook verhogen door je dieet aan te passen, dan kun je met een dietist overleggen voor nieuwe recepten, en hoef je geen pillen te slikken.

    Reageren
    Lidewei

    Hypotensie is in principe niet gevaarlijk en het wordt alleen behandeld bij het bestaan van symptomen als bijvoorbeeld flauwvallen, maar ik kan mij voorstellen dat je nog meer klachten hebt, overleg dus even met je huisarts.

    Reageren
    Ali

    Ik had het ook , bij mij kwam het door laag vitamine d gehalte in combinatie met weinig eten en weinig rust , voor de vitamine d tekort supplementen gehad , en beter eten en een goede nachtrust , ik hoop dat je hier wat aan hebt.

    Reageren
    Catootje

    @Ali, bij vitamine D beter wel ook magnesium nemen, omdat die stoffen samenwerken en anders het calciumniveau te hoog wordt.

    Reageren
Reageer op: flauwvallen
Upload bijlagen

Maximaal toegestane bestandsgrootte is 8 MB



Voeg nog een bestand toe

Kennisbank

Gerelateerde onderwerpen

Haartransplantatie bij stress en haaruitval
5 min leestijd

Stress en haaruitval: hoe zit dat precies?

3 min leestijd

Symptomen van zwangerschap: dit zijn de eerste signalen

4 min leestijd

Baarmoederontsteking: hoe krijg je het en welke symptomen zijn er?

Maak nieuw onderwerp

Houd er rekening mee dat dit een openbaar forum is. Deel daarom geen persoonlijk gevoelige informatie zoals medische gegevens of contactgegevens.

Upload bijlagen

Maximaal toegestane bestandsgrootte is 8 MB



Voeg nog een bestand toe

Het Forum is niet bedoeld ter vervanging van een artsenbezoek. Neem bij een medische noodsituatie altijd contact op met uw (huis)arts of bel 112!

Geen foto’s van ontlasting uploaden. Deze worden verwijderd, omdat ze geen toegevoegde waarde hebben.

Wil jij op de hoogte blijven van het laatste nieuws op Dokter.nl?

Schrijf je dan nu in voor de nieuwsbrief!

Dit veld is bedoeld voor validatiedoeleinden en moet niet worden gewijzigd.