- Fay17 juli 2017 om 20:11
Ik heb vaak rond mijn hartstreek pijn steken, maar dan ook 4 keer op een dag. ze zijn zo pijnlijk dat als ik ze krijg niet normaal kan werken.. las al dat het kan komen door stress etc maar heb zelf geen gevoel dat dit door stress komt. Iemand een idee of kan het iets zijn waarvoor ik naar de huisarts moet?
2 reactiesReagerenZey17 juli 2017 om 21:09Welke symptomen heb je nog meer? En hoe lang duren de steken? Word je benauwd en heb je last van transporatie?
Ik zal zeker niet twijfelen en contact opnemen met je huisarts!
ReagerenGirl.21 juli 2017 om 09:28HoiHoi ik ben een meisje van 18 . Ik had dat ook precies het zelfde als jou !. Toen ik 16 was . Ik ben toen naar dokter gegaan dar voor heeft my doorgestuurd naar het ziekenhuis hebben ze toen borstkanker onderzoek gedaan en bloedprikken .(6 buisjes) ik had toen borstontsteking en te hoge cholesterol .
Reageren


