Zoeken Vraag het forum

Door enkel gegaan

Beheerd door

Peter (huisarts)
  • Anoniem

    Afgelopen zaterdag ben ik 4 keer door mijn enkel gegaan, waarna ik nog 5km erop moest lopen voordat ik pas kon koelen. Nu lijkt het wel of er een ei op mijn enkel zit. Hij is lichtjes verkleurd maar niet blauw. Het punt is dat ik nu niet weet of ik rust moet houden of juist zoveel mogelijk moet lopen.

    Als ik gewoon zit/lig, doet het nog onwijs veel pijn. Een soort branderig/kloppend gevoel en als ik heb gelopen, lijkt de pijn eigenlijk alleen maar erger te worden. Trap lopen gaat heel erg moeizaam. Ik kan er een paar seconden opstaan maar dan houdt het ook op.

    Ik weet dat ik ook gewoon naar de huisarts kan maar ik las op verschillende sites dat je dat moet doen als je denkt dat je iets hebt gebroken of als de pijn na een week niet minder is. Daar heb ik geen last van maar ik zit er wel mee dat ik eigenlijk geen lange afstand kan lopen en wel gewoon naar school moet, en met de trap naar de bovenste verdieping moet :’) Dus als iemand weet wat verstandig is, hoor ik het graag (:

    1 reactie
    Reageren
    John (moderator)

    Je enkel heeft rust nodig.
    Ga sowieso even naar de huisarts en laat ernaar kijken.

    Reageren
Reageer op: Door enkel gegaan
Upload bijlagen

Maximaal toegestane bestandsgrootte is 8 MB



Voeg nog een bestand toe

Community

Gerelateerde topics

Kennisbank

Gerelateerde onderwerpen

Haartransplantatie bij stress en haaruitval
5 min leestijd

Stress en haaruitval: hoe zit dat precies?

3 min leestijd

Symptomen van zwangerschap: dit zijn de eerste signalen

4 min leestijd

Baarmoederontsteking: hoe krijg je het en welke symptomen zijn er?

Maak nieuw onderwerp

Houd er rekening mee dat dit een openbaar forum is. Deel daarom geen persoonlijk gevoelige informatie zoals medische gegevens of contactgegevens.

Upload bijlagen

Maximaal toegestane bestandsgrootte is 8 MB



Voeg nog een bestand toe

Het Forum is niet bedoeld ter vervanging van een artsenbezoek. Neem bij een medische noodsituatie altijd contact op met uw (huis)arts of bel 112!

Geen foto’s van ontlasting uploaden. Deze worden verwijderd, omdat ze geen toegevoegde waarde hebben.

Wil jij op de hoogte blijven van het laatste nieuws op Dokter.nl?

Schrijf je dan nu in voor de nieuwsbrief!

Dit veld is bedoeld voor validatiedoeleinden en moet niet worden gewijzigd.