- Anoniem3 juli 2016 om 11:36
Hallo,
Ik heb heel erg last van me pols en het rare is ik weet niet hoe?!
Met de deurkruk open doen en ja typen de pols buigen hand op zij doen doet het veel pijn het is een beetje dik en begint blauw te worden nu al bijna een week last! De pijn zit aan de zijkant van de duim het bod onder de wijsvingerIs het gebroken gekneusd of iets anders?
Groetjess
2 reactiesReagerenJohn (moderator)
3 juli 2016 om 11:43Dat is zonder enig onderzoek moeilijk te zeggen.
Reageren
Ga morgen even naar de huisarts als de klachten aanhoudenAnoniem3 juli 2016 om 11:58Nou ja, het kan een mini-fractuurtje zijn van bot in je hand (net zoals bij gebroken teen kan men dan zelfs nog twijfelen of het gebroken is maar denkt eerder aan iets anders.. dat heb je nou eenmaal bij breuken van extremiteiten)
of een verrekte spier(band) of zelfs gescheurd spierweefsel.Is het toevallig dat naarmate je de pols in de beweging strekt die pijn doet, het verder verergert? Dat heb ik namelijk ooit gehad, maar dan aan de bovenkant van de pols en nog voor het begin van de hand – en dat bleek een telkens overbelaste spierband tussen pols en hand.
( Het is alsnog belangrijk dat je ermee naar de huisarts gaat, ookal herken je iets uit mijn reactie want alleen dan weet je het zeker )
Reageren


