Zoeken Vraag het forum

Koude voet

Beheerd door

Peter (huisarts)
  • Marcel

    Ik ben 4 weken geleden geopereerd aan mijn knie, hierdoor mag ik op dat been nog niet staan en loop ik met krukken. Sinds afgelopen week is mijn voet aan dat been ook kouder dan mijn andere voet, wat kan dit zijn?

    3 reacties
    Reageren
    John (moderator)

    Dat zou in principe betekenen dat de doorbloeding niet helemaal goed is. Op zich natuurlijk niet zo heel vreemd als je de voet/been niet belast

    Reageren
    Marcel

    Zoiets had ik al wel gedacht.
    Over 1,5 week heb ik een afspraak met de Fysio van de kliniek waar ik geopereerd ben. (dan is namelijk de periode van 6 weken voorbij, en zou ik mogen starten met de fysio.

    Is het verstandig om hier contact mee op te nemen? of kan dit nog wel even wachten.
    Vannacht toevallig een sok aangehouden tijdens het slapen, en nu merk ik dat het een stuk minder is.

    Reageren
    John (moderator)

    Neem gewoon even contact op. Dat is altijd goed om te doen

    Reageren
Reageer op: Koude voet
Upload bijlagen

Maximaal toegestane bestandsgrootte is 8 MB



Voeg nog een bestand toe

Community

Gerelateerde topics

Kennisbank

Gerelateerde onderwerpen

Haartransplantatie bij stress en haaruitval
5 min leestijd

Stress en haaruitval: hoe zit dat precies?

3 min leestijd

Symptomen van zwangerschap: dit zijn de eerste signalen

4 min leestijd

Baarmoederontsteking: hoe krijg je het en welke symptomen zijn er?

Maak nieuw onderwerp

Houd er rekening mee dat dit een openbaar forum is. Deel daarom geen persoonlijk gevoelige informatie zoals medische gegevens of contactgegevens.

Upload bijlagen

Maximaal toegestane bestandsgrootte is 8 MB



Voeg nog een bestand toe

Het Forum is niet bedoeld ter vervanging van een artsenbezoek. Neem bij een medische noodsituatie altijd contact op met uw (huis)arts of bel 112!

Geen foto’s van ontlasting uploaden. Deze worden verwijderd, omdat ze geen toegevoegde waarde hebben.

Wil jij op de hoogte blijven van het laatste nieuws op Dokter.nl?

Schrijf je dan nu in voor de nieuwsbrief!

Dit veld is bedoeld voor validatiedoeleinden en moet niet worden gewijzigd.