Zoeken Vraag het forum

Pijn voeten, geen peil op te trekken.

Beheerd door

Peter (huisarts)
  • Maarten

    Hallo!

    Ik zal mij even voorstellen. Ik ben Maarten, 33 jaar en heb al een jaar of 7 last van pijnlijke voeten.

    Waar ik in het begin er van overtuigd was dat ik last had van Fasciitis Plantaris, heb ik nou geen idee wat het kan zijn. Misschien herkent iemand het.

    Wanneer ik veel last krijg: Stil liggen op bank of bed en dan vooral de aanraking met de hakzorgt voor een heel irritant, zeurderig gevoel over mijn gehele voet, dat ik mijn voeten over de rand van het bed moet leggen of over een verhoginkje. Lig ik op mijn buik, dus met mijn wreef dat contact maakt heb ik nergens last van.

    Verder slenteren is een hel, stilstaan is een hel (wordt dan een flamingo) Wat dan wel weer heel apart is, dat ik tijdens het douchen hele goedkope badslippers draag met een goede bodem (ooit meegenomen van een vakantie) en dan kan ik bij wijze van spreken uren blijven staan zonder problemen.

    Bij hardlopen daarentegen heb ik totaal geen last, loop ik normaal wordt het al pijnlijker. Zooltjes al geprobeerd, helpt niet.

    Enige wat de pijn tijdelijk vermindert (maar niet oplost) is APS therapie. Soort van elektroschokjes dat zorgt voor stimulering van het zelfregenererend vermogen van het lichaam, tevens kan het ook ingezet worden als pijnbestrijder.

    Ik ben pakketbezorger dus ik loop & belast mijn voeten heel veel. Maar na jaren gewoon verstand op 0 en de pijn accepteren, ben ik het nu wel beetje zat. Soms zet ik mijn bus even stil, doe ik mijn schoenen uit en lijken ze weer beetje op te laden.

    Ik heb geen etalagebenen, maar 1 symptoom daarvan wat mij opviel kwam wel overeen, namelijk dat van je voeten over het bed heen hangen in stadium 3.

    Wie o wie kan mij enige duidelijkheid geven?

     

     

    1 reactie
    Reageren
    John (moderator)

    Ga eens met de klachten naar een fysiotherapeut en laat ernaar kijken

    Reageren
Reageer op: Pijn voeten, geen peil op te trekken.
Upload bijlagen

Maximaal toegestane bestandsgrootte is 8 MB



Voeg nog een bestand toe

Community

Gerelateerde topics

Kennisbank

Gerelateerde onderwerpen

Haartransplantatie bij stress en haaruitval
5 min leestijd

Stress en haaruitval: hoe zit dat precies?

3 min leestijd

Symptomen van zwangerschap: dit zijn de eerste signalen

4 min leestijd

Baarmoederontsteking: hoe krijg je het en welke symptomen zijn er?

Maak nieuw onderwerp

Houd er rekening mee dat dit een openbaar forum is. Deel daarom geen persoonlijk gevoelige informatie zoals medische gegevens of contactgegevens.

Upload bijlagen

Maximaal toegestane bestandsgrootte is 8 MB



Voeg nog een bestand toe

Het Forum is niet bedoeld ter vervanging van een artsenbezoek. Neem bij een medische noodsituatie altijd contact op met uw (huis)arts of bel 112!

Geen foto’s van ontlasting uploaden. Deze worden verwijderd, omdat ze geen toegevoegde waarde hebben.

Wil jij op de hoogte blijven van het laatste nieuws op Dokter.nl?

Schrijf je dan nu in voor de nieuwsbrief!

Dit veld is bedoeld voor validatiedoeleinden en moet niet worden gewijzigd.