- Thomas6 december 2017 om 21:24
hoi, ik ben 24 jaar en ben bezig met fitness de laatste 5maand. Ik neem shakes op bij te komen en ondertussen te trainen, dus ben op die 5maand al een paar kilo verdikt. Maar m’n vraag is, is het normaal dat mijn handen (vingers) mee verdikken ?
2 reactiesReagerenJohn (moderator)
6 december 2017 om 21:52Ja dat kan. Maar dat is niet perse een goed teken. Ik zo maar eens met die shakes stoppen
ReagerenCatootje8 december 2017 om 14:35De basis zou moeten zijn volwaardige voeding met complexe koolhydraten, voldoende eiwitten, vetten en vezels bij elk eetmoment. Daarnaast kunnen bepaalde vitaminen, mineralen, vetzuren en aminozuren kunnen ondersteunen. Voor je spieren kunnen aminozuren als creatine en carnitine gunstig werken. Laat je wat dat betreft adviseren wat je precies nodig hebt.
Soms kan een shake even voor wat energie zorgen maar vaak zit er ook rotzooi in, zoals kunstmatige zoetstoffen. Zelf gebruik ik een eiwitpoeder zonder toevoegingen.
Reageren


