Zoeken Vraag het forum

chips

Beheerd door

Peter (huisarts)
  • mama

    Ik ben een vrouw met flink overgewicht. Nu komt dat voor een groot deel door mijn schildklier die niet goed werkt, daar heb ik homeopathische medicijnen voor.
    Verder eet ik naar mijn idee gezond (’s morgens 1 broodje, ’s middags 2 broodjes, ’s avonds aardappelen en groenten/pasta en uiteraard soms ook wel eens een patatje of pannenkoek, maar niet vaak). Koek en snoep doe je me geen lol mee.
    Ik heb 1 zwak punt, en dat is chips. Dat eet ik bijna iedere avond wel een bakje.
    Nou is mijn vraag eigenlijk, is dat nou echt zo slecht? Ik weet natuurlijk wel dat het niet gezond is maar als je verder gewoon gezond eet, kun je dan door dat ene ding per dag aankomen?
    Ik hoop op veel reacties.

    2 reacties
    Reageren
    Herdervriend

    Nu ben ik geen dokter of diëtiste. Maar, kijk eens naar die calorieën, onverzadigde vetten en suikers. Als dat hoog is, dan heb je je antwoord. Light chips zijn btw nep.

    In mijn ogen is alles om zijn tijd niet erg. Zeker niet als je elke dag verder gezond eet. En als het maar een schaaltje is, moet het in mijn ogen helemaal niet erg zijn. Maar, ja, het is hoe je lichaam werkt, het hangt daar echt vanaf. Sommigen namelijk hebben geluk, die kunnen eten wat ze willen, anderen niet.

    Tevens houd het btw ook af van wat voor chips je neemt.

    Maar, uhm, ja, ik wou dat ik echt kon helpen. Maar zoals ik al zij, ben niet iemand die echt bekend is, eet elke dag fout spul zelf. Maar wou ff mijn gedachtes delen.

    Sowieso ik vind het hele gedoe van “overgewicht” alleen iets van de commerciële wereld om ons meer en meer onzin gedoe te verkopen.

    Reageren
    Anoniem

    Een klein zakje chips bevat 135 calorieën.

    Met deze toepassing check je hoeveel calorieën jij in totaal binnenkrijgt op een dag.
    http://www.caloriechecker.nl/

    Reageren
Reageer op: chips
Upload bijlagen

Maximaal toegestane bestandsgrootte is 8 MB



Voeg nog een bestand toe

Het Forum is niet bedoeld ter vervanging van een artsenbezoek. Neem bij een medische noodsituatie altijd contact op met uw (huis)arts of bel 112!

Geen foto’s van ontlasting uploaden. Deze worden verwijderd, omdat ze geen toegevoegde waarde hebben.

 

Community

Gerelateerde topics

Kennisbank

Gerelateerde onderwerpen

4 min leestijd

Alles over oogdruk: normaal, te hoog en te laag

4 min leestijd

Hoe vaak moet je je ogen laten meten?

5 min leestijd

Wat is een ooginfarct? Alles over symptomen, oorzaken en herstel

Maak nieuw onderwerp

Houd er rekening mee dat dit een openbaar forum is. Deel daarom geen persoonlijk gevoelige informatie zoals medische gegevens of contactgegevens.

Upload bijlagen

Maximaal toegestane bestandsgrootte is 8 MB



Voeg nog een bestand toe

Het Forum is niet bedoeld ter vervanging van een artsenbezoek. Neem bij een medische noodsituatie altijd contact op met uw (huis)arts of bel 112!

Geen foto’s van ontlasting uploaden. Deze worden verwijderd, omdat ze geen toegevoegde waarde hebben.

Wil jij op de hoogte blijven van het laatste nieuws op Dokter.nl?

Schrijf je dan nu in voor de nieuwsbrief!

Dit veld is bedoeld voor validatiedoeleinden en moet niet worden gewijzigd.