Zoeken Vraag het forum

Pijnlijke borst en schouderblad

Beheerd door

Peter (huisarts)
  • Liek

    Hallo,

    Sinds maanden heb ik last van mijn borsten. Voornamelijk mijn linkerborst, veel pijnscheuten en als ik erop lig of ergens tegenaan stoot/ of op druk doet het ook erg pijn. Het pijn is zelfs getrokken naar mijn schouderblad en af en toe voel ik het in mijn linkerarm. Ik denk meteen aan het ergste, maar wat zou dit kunnen zijn?? Iemand ervaringen?

    5 reacties
    Reageren
    Nina

    Ik weet niet hoe oud je bent en of je misschien medicijnen slikt of dat je je ooit verrekt hebt?

    Groetjes

    Reageren
    Liek

    Ik ben 28 jaar oud en ik slik geen medicijnen en helaas ook niet verrekt.
    Ben benieuwd wat het kan zijn. Iemand die dit ook heeft?

    Reageren
    Roos

    Weet je ondertussen al wat je mankeert?

    Reageren
    Anoniem

    Ik heb dezelfde klachten sinds een week. Het voelt als een ontsteking. Een warme plek vlakbij de oksel. Stekende pijn naar oksel en bovenarm en idd naar of tussen schouderblad. Ook tintelt de arm. Dacht eerst aan irritatie van borstspier. Ik voel zelf niks anders dan anders ben wel naar huisarts gegaan. Die voelde systeus weefsel met ruimte ertussen. Ik heb een verwijzing voor mammografie en echo gekregen. Op de verwijzing schrijft zij het vermoeden masthopathie. Ik ben 49 jaar en realiseer me dat hormoonschommelingen en disbalans veel invloed hebben. Ben gaan lezen over de overgang en er wordt mij een heleboel duidelijk. Neemt niet weg dat ik me zorgen maak en bang ben.
    Ik ben benieuwd hoe het met je gaat.

    Reageren
    Anoniem

    ten eerste hoop ik dat je reageert
    (want dit forum is lang niet meer gebruikt hahahh)

    maar ik heb precies het zelfde kan je het een beetje uitleggen
    en hoe gaat het nu met je
    bleek het iets ergs te zijn of viel het wel mee

    ik hoop dat je reageert
    lieve groetjes
    anoniempjeee :*

    Reageren
Reageer op: Pijnlijke borst en schouderblad
Upload bijlagen

Maximaal toegestane bestandsgrootte is 8 MB



Voeg nog een bestand toe

Community

Gerelateerde topics

Kennisbank

Gerelateerde onderwerpen

3 min leestijd

Symptomen van zwangerschap: dit zijn de eerste signalen

4 min leestijd

Baarmoederontsteking: hoe krijg je het en welke symptomen zijn er?

4 min leestijd

Striae tijdens de zwangerschap: wanneer, voorkomen en welke crème helpt?

Maak nieuw onderwerp

Houd er rekening mee dat dit een openbaar forum is. Deel daarom geen persoonlijk gevoelige informatie zoals medische gegevens of contactgegevens.

Upload bijlagen

Maximaal toegestane bestandsgrootte is 8 MB



Voeg nog een bestand toe

Het Forum is niet bedoeld ter vervanging van een artsenbezoek. Neem bij een medische noodsituatie altijd contact op met uw (huis)arts of bel 112!

Geen foto’s van ontlasting uploaden. Deze worden verwijderd, omdat ze geen toegevoegde waarde hebben.

Wil jij op de hoogte blijven van het laatste nieuws op Dokter.nl?

Schrijf je dan nu in voor de nieuwsbrief!

Dit veld is bedoeld voor validatiedoeleinden en moet niet worden gewijzigd.