- Elineee5 februari 2012 om 06:47
Hallo,
ik ben net 18 jaar en ik woon op dit moment voor een half jaar in Amerika in mijn eentje.
Ik heb nu al een paar weken last van een pijnlijke linkerborst. Als ik gewoon adem heb ik er geen last van, Alleen als ik erop druk. Als ik er aan de rechterkant op druk voel ik een soort zwelling/bobbel. Omdat ik nog erg jong ben, ik op dit moment ongesteld ben,omdat ik las dat als je borstkanker hebt het meestal geen pijn doet en omdat het hier in Amerika ontzettend lastig is met de verzekeringen wil ik nog niet gelijk naar de dokter gaan.
Maar, zoals als jullie misschien wel snappen, maak ik me wel zorgen en ben ik bang omdat je tegenwoordig zoveel over borstkanker hoort!Ik woon in een Amerikaans gastgezin hier, ik vertrouw ze wel, maar ik vraag het toch liever aan Nederlanders, ik kan sowieso beter uitleggen wat precies mijn probleem is.
Denken jullie dat ik toch naar de dokter moet gaan? Bij de gedachte alleen al wordt ik ontzettend bang!
Ik hoop wat van jullie tips/ervaringen te horen!!2 reactiesReagerenbrenda A5 februari 2012 om 16:27de kans dat het borstkanker is is inderdaad maar heel erg klein.
Reageren
je bent erg jong en zo’n pijnlijke bobbel is meestal iets anders.
vaak is zo’n pijnlijke bobbel het gevolg van Mastopathy(lees erover op Internet) en wil de bobbel na de menstruatie weer minder worden.
je kunt het dus nog even aan kijken, als hij na de volgende menstruatie nog niet weg is, kun je er even naar laten kijken, maar maak je voorlopig maar geen zorgen.
groetjes, BrendaAnoniem16 februari 2012 om 13:59Lees ook:
Mastopathie
http://www.dokter.nl/forum/Borsten/92285-mastopathie.htmlMastopathie of…
Reageren
http://www.dokter.nl/forum/Borsten/208846-Mastopathie-of.html


