Zoeken Vraag het forum

borstkanker?

Beheerd door

Peter (huisarts)
  • Anoniem

    hey iedereen,

    Ik ben pas 20 jaar en heb 2 maanden geleden een borstonderzoek gedaan, daar kwam gelukkig niets ernstigs uit maar nu heb ik sinds enkele dagen een beetje pijn aan mijn rechterborst en ik durf niet echt zelf te voelen want als ik zelf voel lijkt het net alsof ik iets ergs voel… Ik vroeg mij af, zou het kunnen dat als je 2 maanden geleden een onderzoek hebt gedaan je nu na 2 maanden plots toch iets kunt hebben? Ik ben erg ongerust. Groetjes

    3 reacties
    Reageren
    John (moderator)

    Dat is niet erg waarschijnlijk.
    Waar zit de pijn precies?

    Reageren
    Anoniem

    bij mijn rechterborst maar aan de bovenkant. Ik heb ook gezien dat er een soort van puistje(?) zit aan de linkerkant van mijn rechterborst. Het is precies een opgezwollen gevoel dat ik heb van mijn borst

    Reageren
    John (moderator)

    Het kan dis een ontsteking zijn.
    Ga er even mee naar de huisarts.

    Reageren
Reageer op: borstkanker?
Upload bijlagen

Maximaal toegestane bestandsgrootte is 8 MB



Voeg nog een bestand toe

Community

Gerelateerde topics

Kennisbank

Gerelateerde onderwerpen

4 min leestijd

Alles over oogdruk: normaal, te hoog en te laag

4 min leestijd

Hoe vaak moet je je ogen laten meten?

5 min leestijd

Wat is een ooginfarct? Alles over symptomen, oorzaken en herstel

Maak nieuw onderwerp

Houd er rekening mee dat dit een openbaar forum is. Deel daarom geen persoonlijk gevoelige informatie zoals medische gegevens of contactgegevens.

Upload bijlagen

Maximaal toegestane bestandsgrootte is 8 MB



Voeg nog een bestand toe

Het Forum is niet bedoeld ter vervanging van een artsenbezoek. Neem bij een medische noodsituatie altijd contact op met uw (huis)arts of bel 112!

Geen foto’s van ontlasting uploaden. Deze worden verwijderd, omdat ze geen toegevoegde waarde hebben.

Wil jij op de hoogte blijven van het laatste nieuws op Dokter.nl?

Schrijf je dan nu in voor de nieuwsbrief!

Dit veld is bedoeld voor validatiedoeleinden en moet niet worden gewijzigd.