- Soso18 november 2021 om 19:35
Ik heb 3/4 weken geleden een hele slechte bh (lees: te klein)” en te spannend) gedragen. Waarom ik deze blijven dragen heb vraag het me niet. Gewoon dom denk ik. Sindsdien heb ik echt vaak een soort drukkend/zeurend gevoel in mijn linkerborst. Alsof mijn borst gekneusd is. Ik was ook gestopt met de pil even. Eventjes blijven aankijken maar dan toch vorige week vrijdag een afspraak bij de huisarts gemaakt. Ik voel en zie helemaal geen verschil in beide borsten. Geen knobbel, geen verdikking niks. Heb duizend keren in alle posities gevoeld. Ik ben wel een zware hypochonder altijd al geweest. Huisarts heeft heel mijn borsten bij wijze van spreken platgedrukt en gevoeld en bekeken en drukte me op het hart dat hij absoluut geen knobbels of verdikkingen of verdachte schijven in mijn borsten en oksels kan voelen en dat het wss of hormonaal is of door die slechte bh. Mastophatie vernoemde hij ook. Als ik een sportbh draag is het vrijwel weg dat vervelende gevoel. Ik ben 32 jaar. Herkent iemand zich in dit verhaal? Ik ben panisch dat ik toch Borstkanker heb en dit gaat niet uit mijn hoofd.
8 reactiesReagerenJohn (moderator)
18 november 2021 om 20:20het zal toch echt van de BH zijn
ReagerenSoso18 november 2021 om 21:21Denk je dat echt? Is al 3 weken geleden. Kan dat zo lang aanhouden?
ReagerenJohn (moderator)
18 november 2021 om 21:27Als de BH maar klein en strak genoeg was kan er een kneuzing ontstaan. Daar kun je dan best wel een tijdje last van hebben. En er veel aanzitten helpt dan ook nog eens niet
ReagerenKims18 november 2021 om 21:35Ik heb dat ook alleen als ik me bh uit heb dan gaat het zeer doen vervelende pijn in borst heel gek
ReagerenJohn (moderator)
18 november 2021 om 21:36Als je de BH uittrekt, dan zakt je borst ook een beetje. Dat kan dan net genoeg spanning zijn om het te voelen
ReagerenSoso18 november 2021 om 22:11Ja ik hoop dat het snel weggaat want ik word knettergek van dat gevoel.
ReagerenKims18 november 2021 om 23:38Snap ik. Heb je het ook als je een strakke sport bh aan trekt? Bij mij heeft dat in iedergeval enorm geholpen.
Misschien voor jou ook een oplossing!!
ReagerenCke4 mei 2025 om 09:22Heb ik 9 jaar geleden ook gehad, te strakke bh ,lange vliegtuigreis en sinsdien veel last als ik bh draag , pijn straalt uit naar rug. Lastig maar blijbaar hebben veel vrouwen dit.
Reageren


