Zoeken Vraag het forum

Ben ik zwanger?

Beheerd door

Peter (huisarts)
  • Kaity

    Hallo iedereen,

    Ik zit even met een vraagje. Dit is mij voor het eerst overkomen dat ik in mijn stopweek ben en overtijd ben. Normaal krijg ik de 1e dag of 2e dag mijn bloeding maar dit is de 5e dag en nog niks van terecht enige wat ik krijg is wat gele afscheiding dat echt creamy aanvoelt. De pil heb ik wel elke dag normaal en keurig ingenomen. Soms komt het wel voor dat ik het telaat in neem, daarmee bedoel ik dat ik het niet op hetzelfde tijdstip inneem. En Wat ik wel krijg is buikrampen maar anders dan normaal, pijn in de dijen en kuiten dat nooit is voorgekomen, hoofdpijn dat 1 paracetamol gewoon niet helpt,verkoudheid,beetje verhoging en extreem moe. Mijn borsten doen opzicht geen pijn maar voelen wel iets groter aan dan normaal maar dat krijg ik dus ook wanneer ik ongesteld zou moeten zijn.

    Afgelopen weken was ik wel uit het niets chagrijnig en kreeg ineens veel huilbuien. Kan het zijn dat ik zwanger ben? En heeft het zin om tog een zwangerschaptestje te kopen? Ben super benieuwd of ik zwanger ben!

    1 reactie
    Reageren
    John (moderator)

    Als je de pil goed gebruikt, is de kans op een zwangerschap niet zo voor de hand liggend. Je kunt natuurlijk een test doen voor alle zekerheid.
    Je moet er ook rekening mee houden dat je dus wel eens covid-19 zou kunnen hebben. Met de klachten die je hebt moet je dus in isolatie

    Reageren
Reageer op: Ben ik zwanger?
Upload bijlagen

Maximaal toegestane bestandsgrootte is 8 MB



Voeg nog een bestand toe

Het Forum is niet bedoeld ter vervanging van een artsenbezoek. Neem bij een medische noodsituatie altijd contact op met uw (huis)arts of bel 112!

Geen foto’s van ontlasting uploaden. Deze worden verwijderd, omdat ze geen toegevoegde waarde hebben.

 

Community

Gerelateerde topics

Kennisbank

Gerelateerde onderwerpen

4 min leestijd

Alles over oogdruk: normaal, te hoog en te laag

4 min leestijd

Hoe vaak moet je je ogen laten meten?

5 min leestijd

Wat is een ooginfarct? Alles over symptomen, oorzaken en herstel

Maak nieuw onderwerp

Houd er rekening mee dat dit een openbaar forum is. Deel daarom geen persoonlijk gevoelige informatie zoals medische gegevens of contactgegevens.

Upload bijlagen

Maximaal toegestane bestandsgrootte is 8 MB



Voeg nog een bestand toe

Het Forum is niet bedoeld ter vervanging van een artsenbezoek. Neem bij een medische noodsituatie altijd contact op met uw (huis)arts of bel 112!

Geen foto’s van ontlasting uploaden. Deze worden verwijderd, omdat ze geen toegevoegde waarde hebben.

Wil jij op de hoogte blijven van het laatste nieuws op Dokter.nl?

Schrijf je dan nu in voor de nieuwsbrief!

Dit veld is bedoeld voor validatiedoeleinden en moet niet worden gewijzigd.