Zoeken Vraag het forum

Last van pil

Beheerd door

Peter (huisarts)
  • Anoniem

    Ik weet van mezelf al dat ik last heb van de pil.
    1 strip slikken gaat prima maar zodra ik doorslik begin ik buikpijn te krijgen en eigenlijk -altijd halverwege de 2e strip begint er een doorbraakbloeding die doorgaat tot ik klaar ben met de tweede strip en mijn stopweek heb gehad. Maar nu merkte ik al een aantal dagen dat ik een beetje pijn heb tijdens de seks. Niet zo erg dat het mijn plezier wegneemt, maar ik merk dat het gevoeliger is. Zou dit ook te maken kunnen hebben met de pil en dat ik hier last van heb? Of is er wellicht iets (ergers) aan de hand?

    1 reactie
    Reageren
    John (moderator)

    Moeilijk te zeggen of dat ook door het doorslikken komt. Het zou in ieder geval wel goed Zijn om even naar de huisarts te gaan om een infectie uit te sluiten

    Reageren
Reageer op: Last van pil
Upload bijlagen

Maximaal toegestane bestandsgrootte is 8 MB



Voeg nog een bestand toe

Kennisbank

Gerelateerde onderwerpen

3 min leestijd

Symptomen van zwangerschap: dit zijn de eerste signalen

4 min leestijd

Baarmoederontsteking: hoe krijg je het en welke symptomen zijn er?

1 min leestijd

Wat vind jij van online een huisarts spreken?

Maak nieuw onderwerp

Houd er rekening mee dat dit een openbaar forum is. Deel daarom geen persoonlijk gevoelige informatie zoals medische gegevens of contactgegevens.

Upload bijlagen

Maximaal toegestane bestandsgrootte is 8 MB



Voeg nog een bestand toe

Het Forum is niet bedoeld ter vervanging van een artsenbezoek. Neem bij een medische noodsituatie altijd contact op met uw (huis)arts of bel 112!

Geen foto’s van ontlasting uploaden. Deze worden verwijderd, omdat ze geen toegevoegde waarde hebben.

Wil jij op de hoogte blijven van het laatste nieuws op Dokter.nl?

Schrijf je dan nu in voor de nieuwsbrief!

Dit veld is bedoeld voor validatiedoeleinden en moet niet worden gewijzigd.