- Anoniem26 maart 2016 om 22:43
Hallo,
Ik slik de pil nu 3 dagen en ben begonnen met de eerste dag van me menstruatie. Ben ik nu al beschermd tegen onveilige seks? En nu de klok vooruit gaat, ik slik de pil om 8 uir sochtens, moet dat nu om 7 uur geslikt worden. Of maakt dat niet uit…7 reactiesReagerenJohn (moderator)
26 maart 2016 om 23:22Als je op de eerste dag van de menstruatie begint, ben je vanaf de eerste pil beschermd.
Dat uurtje maakt verder niet uit.
ReagerenAnoniem30 maart 2016 om 16:12Beste tandor,
Reageren
Ik ben begonnen met de pil te slikken op de eerste dag van mijn menstruatie. Nu valt het me op dat ik langer door blijf bloeden dan normaal. Ik zit morgen op dag zeven terwijl ik normaal maar tot dag 5 blijf bloeden. Nu zeg ik niet dat ik aan het vloeien ben maar ik verlies wel wat bloed. Heeft dit een speciale reden? Ik heb wel geslachtsgemeenschap gehad paar dagen terug kan het daar aan liggem?John (moderator)
30 maart 2016 om 16:26Als je pas begint met de pil kunnen bloedingen nogal wat onregelmatig zijn. Dat is niet zo vreemd.
ReagerenAnoniem2 april 2016 om 21:39Ik heb nogsteeds bloeddingen … Nu is het oud bloed wat ik steeds in me ondergeod tref. Vndaag had ik ook enorme last van me onderrug en kreeg rare plopjes in me baarmoeder. Terwijl i kde pil normaal slik. Iedere dag netjes op de juiste tijdstip. Ik kan toch niet zwanger zijn??
ReagerenJohn (moderator)
2 april 2016 om 21:59De eerste maanden dat je met de pil bezig bent kunnen er onregelmatige bloedingen optreden. (Lees de bijsluiter)
Reageren
Je bent nog geen 2 weken met de pil bezig…. Wacht de eerste stopweek even af.
Als de klachten daarna nog steeds aanwezig zijn ga dan naar de dokter. Misschien heb je een zwaardere pil nodigAnoniem2 april 2016 om 22:06Wat bedoelt u met een zwaardere pil?.. Beschermt deze mij dan niet goed om een zwangerschap te voorkomen?.. Het is een gewone anticonceptie pil (mylan). Ik nam aan dat als ik alles juist zou slikken (zonder uit te braken / diarree)dat er geen ongelukjes zouden gebeuren.
ReagerenJohn (moderator)
2 april 2016 om 22:10Een zwaardere pil heeft met bescherming tegen zwangerschap niets te maken. maar kan wel helpen om bijwerkingen zoals onregelmatige bloedingen te voorkomen.
Reageren


