Zoeken Vraag het forum

Help! Ben ik zwanger na morning after pil?

Beheerd door

Peter (huisarts)
  • Anoniem

    Hooi hooi,

    Op 10 mei is het condoom gescheurd, binnen 18 uur heb ik een morning after pil ingenomen. Ik hoorde precies op 19 mei (cyclus van 31 dagen) ongesteld geworden en ben ook 10 dagen ongesteld geweest. Ik was dus op 29 mei klaar met ongesteld zijn.

    Ondertussen is het 3 juli en ook al 46 dagen na de laatste ongesteldheid nog steeds niet zwanger. I de tussentijd hebben wij het veilig met een condoom gedaan en is ook waarschijnlijk niets fout gegaan… Zal ik alsnog een zwangerschapstest halen?

    Groetjes,
    Wendy

    2 reacties
    Reageren
    Anoniem

    Sorry , ik bedoelde te zeggen:
    Na 46 dagen nog steeds niet ongesteld…

    Groetjes,
    Wendy

    Reageren
    John (moderator)

    46 dagen is lang. Je zou inderdaad een zwangerschapstest kunnen doen. als deze negatief is ga dan wel even naar de huisarts.

    Reageren
Reageer op: Help! Ben ik zwanger na morning after pil?
Upload bijlagen

Maximaal toegestane bestandsgrootte is 8 MB



Voeg nog een bestand toe

Kennisbank

Gerelateerde onderwerpen

3 min leestijd

Symptomen van zwangerschap: dit zijn de eerste signalen

4 min leestijd

Baarmoederontsteking: hoe krijg je het en welke symptomen zijn er?

4 min leestijd

Striae tijdens de zwangerschap: wanneer, voorkomen en welke crème helpt?

Maak nieuw onderwerp

Houd er rekening mee dat dit een openbaar forum is. Deel daarom geen persoonlijk gevoelige informatie zoals medische gegevens of contactgegevens.

Upload bijlagen

Maximaal toegestane bestandsgrootte is 8 MB



Voeg nog een bestand toe

Het Forum is niet bedoeld ter vervanging van een artsenbezoek. Neem bij een medische noodsituatie altijd contact op met uw (huis)arts of bel 112!

Geen foto’s van ontlasting uploaden. Deze worden verwijderd, omdat ze geen toegevoegde waarde hebben.

Wil jij op de hoogte blijven van het laatste nieuws op Dokter.nl?

Schrijf je dan nu in voor de nieuwsbrief!

Dit veld is bedoeld voor validatiedoeleinden en moet niet worden gewijzigd.