- Myrthe 2117 september 2008 om 18:48
Hoi ik heb onveilige seks gehad en heb daarna binnen 24 uur een morning after pil genomen. Ik werd daarna gelijk ongesteld als reactie op deze pil. Ik ben daarna nog een keer ongesteld geworden wat mij erop wees dat de pil had geholpen. Ik ben nu echter niet meer ongesteld geworden, ik ben ruim twee weken over tijd. (Ik heb in de tussentijd geen seks meer gehad).
Kan ik alsnog zwanger zijn? Zo niet, wat zou er dan aan de hand kunnen zijn?
3 reactiesReagerenbrenda17 september 2008 om 21:32het lijkt mij dat de hormonen in de war zijn van zoveel hormonen extra in je lijf.
Reagerenmeid 3218 september 2008 om 02:49ik heb ook we eens een morning after pil gehad en heb dit probleem nooit gehad zou zeggen en dat is het beste ga gelijk even naar een dokter en overleg het met hem of koop een zwangerschaps test
ReagerenAnoniem28 februari 2011 om 18:22Lees ook:
morning-afterpil, wanneer ongesteld na MAP?
http://www.dokter.nl/forum/Anticonceptie-abortus/195968-morning-afterpil-wanneer-ongesteld-na-MAP.htmlMenstruatie na MAP
http://www.dokter.nl/forum/Anticonceptie-abortus/179031-Menstruatie-na-MAP.htmlBruine afscheiding na Map
http://www.dokter.nl/forum/Zwangerschap/232485-Bruine-afscheiding-na-Map.htmlProbleem met map
http://www.dokter.nl/forum/Anticonceptie-abortus/49057-PROBLEEM-MAP.htmlMap… zwangeR?
http://www.dokter.nl/forum/Anticonceptie-abortus/46214-Map…-zwangeR.htmlna MAP de pil
http://www.dokter.nl/forum/Anticonceptie-abortus/229993-na-MAP-de-pil.htmlben ik zwanger?!!
http://www.dokter.nl/forum/Zwangerschap/257213-ben-ik-zwanger.htmlspoedvraagje: MAP en tussentijdse bloeding?!
http://www.dokter.nl/forum/Anticonceptie-abortus/48521-spoedvraagje-MAP-en-tussentijdse-bloeding.htmlKan ik zwanger zijn??? Help!
http://www.dokter.nl/forum/Zwangerschap/216695-Kan-ik-zwanger-zijn-Help.htmlzorgen maken ja of nee?
http://www.dokter.nl/forum/Anticonceptie-abortus/234065-zorgen-maken-ja-of-nee.htmlMAP, hevig bloedverlies buiten de stopweek!
http://www.dokter.nl/forum/Menstruatie/91893-hevig-bloedverlies-buiten-de-stopweek-oorzaak.htmlMorning after pil
http://www.dokter.nl/forum/Anticonceptie-abortus/48234-Morning-after-pil.htmlmorning after pil werking
http://www.dokter.nl/forum/Over-Dokter.nl/246605-morning-after-pil-werking.htmlovertijd na morning after pil
Reageren
http://www.dokter.nl/forum/Menstruatie/222143-overtijd-na-morning-after-pil.html


