Zoeken Vraag het forum

Doorslikken pil lukt niet meer welk alternatief?

Beheerd door

Peter (huisarts)
  • Janna

    Vroeger had ik een implanon in mn arm maar moest eruit omdat ik maandenlang last had van spotting en bloeden. Dus aan de pil (levonorgestrel/ethinylestradiol 150/30 micorgram) in begin slikte ik het door totdat k bloede dat was altijd na 3 maanden maar laatste tijd word dat steeds korter en kan ik nu maar 3 weken extra doorslikken totdat io ga bloeden. ben nu 37 jaar. Ik wil graag zo min mogelijk ongesteld worden door klachten. En zelf bepalen wanneer het goed uitkomt. Maar als je ouder word meer kans op trombose. Wat moet ik doen? Spiraaltje lijkt me niks omdat ik zowiezo vaak last heb van schimmelinfecties en bacteriel vaginose. Prikpil lijkt me eng omdat sommige mensne dikker worden en aggresiever en depri ervan worden. Ik slik ook seroquel waardoor ik al 15 kilo zwaarder ben geworden. Is het beter een sterkerdere pil te nemen?

    2 reacties
    Reageren
    Suus

    Dat is een vraag voor je huisarts of gynaecoloog

    Reageren
    John (moderator)

    Misschien beter om toch de komende drie strippen gewoon stopweken te houden

    Reageren
Reageer op: Doorslikken pil lukt niet meer welk alternatief?
Upload bijlagen

Maximaal toegestane bestandsgrootte is 8 MB



Voeg nog een bestand toe

Kennisbank

Gerelateerde onderwerpen

1 min leestijd

Wat vind jij van online een huisarts spreken?

4 min leestijd

Een soa zonder klachten: hoe herken je iets wat je niet voelt?

4 min leestijd

Soa zonder seks: kan je een soa oplopen zonder seksueel contact?

Maak nieuw onderwerp

Houd er rekening mee dat dit een openbaar forum is. Deel daarom geen persoonlijk gevoelige informatie zoals medische gegevens of contactgegevens.

Upload bijlagen

Maximaal toegestane bestandsgrootte is 8 MB



Voeg nog een bestand toe

Het Forum is niet bedoeld ter vervanging van een artsenbezoek. Neem bij een medische noodsituatie altijd contact op met uw (huis)arts of bel 112!

Geen foto’s van ontlasting uploaden. Deze worden verwijderd, omdat ze geen toegevoegde waarde hebben.

Wil jij op de hoogte blijven van het laatste nieuws op Dokter.nl?

Schrijf je dan nu in voor de nieuwsbrief!

Dit veld is bedoeld voor validatiedoeleinden en moet niet worden gewijzigd.