- Anoniem13 augustus 2018 om 16:58
Hallo
vorige week donderdag heb ik mijn laatste pil genomen. Vrijdag heb ik diarree gehad (maar ik denk niet waterdun). Gisteren (zondag) heb ik seks gehad zonder condoom. Voor de zekerheid heb ik de morning-afterpil genomen. Maar ik zit in mijn eerste week. Vanaf wanneer ben ik terug veilig met mijn pil? Na 7 dagen of na mijn stopweek?
7 reactiesReagerenAnoniem13 augustus 2018 om 23:10Effe een update. Ik heb mijn morning afterpil genomen om 15u30 en heb om 18u mijn pil genomen. Om 20u30 heb ik hevige diarree gehad. Die morning afterpil heb ik dus op tijd binnen vier uur geen diarree last gehad maar met mijn pil ben ik wel binnen de vier uur last gehad. Nu is mijn pil wel naar de vaantjes. Moet ik nu een nieuwe pil nemen? En hoe doe ik dat? Want in mijn pil strips steekt geen reservepil.
ReagerenJohn (moderator)
14 augustus 2018 om 10:36In de stopweek heeft diarree geen invloed op de pil. je bet nu pas weer beschermd na de volgende stopweek, as je de map na de bloeding van de stopweek hebt genomen.
ReagerenJohn (moderator)
14 augustus 2018 om 11:18Dat maakt niet veel uit, want je pil is sowieso naar de vaantjes door de MAP. Je bent niet meer beschermd door de pil tot na de volgende stopweek
ReagerenPlease help me16 augustus 2018 om 17:02Dinsdag rond een uur of 11 in de avond heb ik geslachtsgemeenschap gehad maar op 1 of andere manier is de condoom afgegaan en die zag er na zaadlozing in mij leeg uit.
Ik heb 12 uren daarna een morning afterpil ingenomen. Ik verwacht morgen of overmorgen mijn eisprong. Hoeveel kans is er dat ik zwanger ben? Of zit ik zo wel safe?
ReagerenJohn (moderator)
17 augustus 2018 om 10:02Je zult het even moeten afwachten
ReagerenPlease help me17 augustus 2018 om 10:53John (moderator)
17 augustus 2018 om 19:14Dat klopt inderdaad
Reageren


