Zoeken Vraag het forum

Pil misschien niet ingenomen

Beheerd door

Peter (huisarts)
  • Anoniem

    Wie kan me helpen?

     

     

    Ik slik altijd in de ochtend de pil maar had vannochtend erge haast ik denk dat ik hem ben vergeten in de pilstrip is die eruit maar dat kan niet beweren dat ik hem heb ingenomen misschien ergens neergelegd. Het was de laatste pil van mijn strip en wilde dus een stopweek doen maar wat is nu het beste wat ik kan doen. Doorgaan kan sws niet wamt ik heb daarnet een zwangerschapstest gedaan omdat ik diarree had gekregen na de pil en geen nieuwe pil heb genomen. Ik was niet zwanger maar als ik niet ongesteld word test ik nog een keer. Ik ben eigenlijk zoals ik nu zelf merk best slordig met de pil. Wat moet ik doen

    3 reacties
    Reageren
    John (moderator)

    Als het de laatste pil in de strip was, is er niks aan de hand en kun je gewoon aan de stopweek beginnen. Je zou dan hooguit een dag eerder met de stopweek zijn. Let er wel op, dat uiterlijk dinsdag (volgende week) weer met de pil begint, voor het geval dat je ze vandaag inderdaad niet genomen zou hebben.

    Reageren
    Anoniem

    Dankjewel.

    Maar stel ik heb de pil afgelopen dinsdag wel ingenomen is het dan niet erg dat ik dan dinsdag weer begin inplaatsvan woensdag( ik kan me namelijk echt niet meer herinneren of ik hem wel of niet ingenomen heb). En als ik hem dinsdag dan ga slikken dus een stopweek van 6 dagen dan begin ik me menstruatie een dag eerder maar dat heb ik 2 maanden geleden ookal is gedaan kan dat? En ben ik gelijk beschermd vanaf die dinsdag of niet?

    Reageren
    John (moderator)

    Dat de stopweek een dag korter zou zijn is verder helemaal geen probleem. Beter 1 dag korter dan 1 dag te lang. Als je op dinsdag weer begint ben je in ieder geval beschermd.

    Reageren
Reageer op: Pil misschien niet ingenomen
Upload bijlagen

Maximaal toegestane bestandsgrootte is 8 MB



Voeg nog een bestand toe

Het Forum is niet bedoeld ter vervanging van een artsenbezoek. Neem bij een medische noodsituatie altijd contact op met uw (huis)arts of bel 112!

Geen foto’s van ontlasting uploaden. Deze worden verwijderd, omdat ze geen toegevoegde waarde hebben.

 

Kennisbank

Gerelateerde onderwerpen

4 min leestijd

Alles over oogdruk: normaal, te hoog en te laag

4 min leestijd

Hoe vaak moet je je ogen laten meten?

5 min leestijd

Wat is een ooginfarct? Alles over symptomen, oorzaken en herstel

Maak nieuw onderwerp

Houd er rekening mee dat dit een openbaar forum is. Deel daarom geen persoonlijk gevoelige informatie zoals medische gegevens of contactgegevens.

Upload bijlagen

Maximaal toegestane bestandsgrootte is 8 MB



Voeg nog een bestand toe

Het Forum is niet bedoeld ter vervanging van een artsenbezoek. Neem bij een medische noodsituatie altijd contact op met uw (huis)arts of bel 112!

Geen foto’s van ontlasting uploaden. Deze worden verwijderd, omdat ze geen toegevoegde waarde hebben.

Wil jij op de hoogte blijven van het laatste nieuws op Dokter.nl?

Schrijf je dan nu in voor de nieuwsbrief!

Dit veld is bedoeld voor validatiedoeleinden en moet niet worden gewijzigd.