Zoeken Vraag het forum

Pill

Beheerd door

Peter (huisarts)
  • Anoniem

    In de 1e week van mijn nieuwe strip ben ik 1 pil vergeten en heb toen onveilig seks gehad met mijn vriend. De dag erna heb ik meteen de pil van de dag vantevoren gepakt en de dag erna nog de morning after pil kan ik hierdoor zwanger zijn of niet?

    5 reacties
    Reageren
    John (moderator)

    Ik denk dat die kans erg klein is.

    Je moet er wel rekening mee houden, dat je door de MAP niet meer beschermd bent door de pil tot NA de volgende menstruatie

    Reageren
    Anoniem

    ik kan dus als ik seks wil met mijn vriend  beter gewoon een condoom gebruiken?

    Want heb niet direct de dag na onveilige seks de MAP geslikt maar de dag daarop.

    Reageren
    John (moderator)

    Het is verstandig om gedurende de rest van de pilstrip en in de komende stopweek een condoom te gebruiken

    Reageren
    Anoniem

    ik zit nu momenteel in de 2e week maar was hierbij ook perongeluk een pil vergeten te slikken omdat ik niet had meegenomen en uit logeren was. Is dit ernstig ? Heb deze week geen seks gehad met mijn vriend

    Reageren
    John (moderator)

    Als je geen seks hebt gehad kan dat geen kwaad…

    Reageren
Reageer op: Pill
Upload bijlagen

Maximaal toegestane bestandsgrootte is 8 MB



Voeg nog een bestand toe

Kennisbank

Gerelateerde onderwerpen

Haartransplantatie bij stress en haaruitval
5 min leestijd

Stress en haaruitval: hoe zit dat precies?

3 min leestijd

Symptomen van zwangerschap: dit zijn de eerste signalen

4 min leestijd

Baarmoederontsteking: hoe krijg je het en welke symptomen zijn er?

Maak nieuw onderwerp

Houd er rekening mee dat dit een openbaar forum is. Deel daarom geen persoonlijk gevoelige informatie zoals medische gegevens of contactgegevens.

Upload bijlagen

Maximaal toegestane bestandsgrootte is 8 MB



Voeg nog een bestand toe

Het Forum is niet bedoeld ter vervanging van een artsenbezoek. Neem bij een medische noodsituatie altijd contact op met uw (huis)arts of bel 112!

Geen foto’s van ontlasting uploaden. Deze worden verwijderd, omdat ze geen toegevoegde waarde hebben.

Wil jij op de hoogte blijven van het laatste nieuws op Dokter.nl?

Schrijf je dan nu in voor de nieuwsbrief!

Dit veld is bedoeld voor validatiedoeleinden en moet niet worden gewijzigd.