- T.7 maart 2018 om 19:01
Ik heb een vraagje, ik slik al geruime tijd de pil ( Mylan ).
Ik heb hiervoor geen stopweek gehad en zit in mijn eerste week van de nieuwe strip. Nu ben ik hem gister vergeten( langer dan 12u). Nu stond er in bijsluiter dat als je de pil in de eerste week vergeet,dat je kans hebt om zwanger te worden. Ik heb dit weekend onveilige seks gehad met mijn partner , kan het zo zijn dat ik zwanger kan worden of niet?1 reactieReagerenJohn (moderator)
7 maart 2018 om 19:10Als je de pil doorslikt, dan gelden de regels zoals die beschreven zijn voor week 2. het is dus niet erg als je dan een pil vergeet. Neem wel de vergeten pil alsnog in, ook al betekend dat, dat je vandaag dan 2 pillen moet nemen.
Reageren
Specialisme
Zwangerschap
Ben je zwanger, denk je dat je zwanger bent of wil je graag zwanger worden? Een zwangerschap brengt veel veranderingen met zich mee. Van de eerste zwangerschapssymptomen en zwangerschapsklachten tot zwangerschapsdiabetes en zwangerschapsvergiftiging: op deze pagina lees je wat je kunt verwachten en wanneer het verstandig is om medische hulp in te schakelen.
Wanneer zoek je hulp tijdens je zwangerschap?
Lees bij welke klachten je contact opneemt met je verloskundige, huisarts of andere zorgverlener.Medische hulp
Wat kun je zelf doen tijdens je zwangerschap?
Lees praktische tips over voeding, bewegen en omgaan met veelvoorkomende zwangerschapsklachten.Naar zelfzorg
Specialisaties