- Isabelle2 april 2017 om 17:30
Hallo,
ik heb een aantal vragen!
Vorige week woensdag had ik mijn laatste pil van de strip ingenomen, toen ben ik donderdag begonnen met een nieuwe strip, ik heb dus geen stop week gehad! Toen werd ik vrijdag avond ongesteld en heb ik gelijk de huisarts gebeld om te vragen of dat erg was omdat ik ook seks had gehad die afgelopen nacht! En zij zei dat ik nergens zorgen om hoefden te maken, dit deed ik dan ook niet en ik slik de pil gewoon door zoals ze zei! Maar ik kwam er gisteren achter dat ik de pil vergeten ben de maandag voor het inslikken van mijn laatste pil op woensdag. En ik heb dus dagen na die vergeten pil dus seks gehad zonder condoom, is er nu een kans dat ik zwanger ben? Ik ben de pil verder nooit vergeten! Overigens heb ik nu al 1 week en 2 dagen bloedverlies terwijl ik de pil doorslik! Het is niet veel en het is vooral bruin. Moet ik de pil door blijven slikken of een stop week inlassen? Kan iemand mij alsjeblieft helpen??
alvast bedankt!!
8 reactiesReagerenJohn (moderator)
2 april 2017 om 18:13Die vergeten pil is verder geen probleem omdat je de pil doorslikte. Het beste is om nu een stopweek in te lassen.
ReagerenIsabelle2 april 2017 om 20:29Maar ik ben de pil dus wel één keer vergeten en heb daarna seks gehad. Is dat dan ook niet erg?
Groetjes
ReagerenJohn (moderator)
2 april 2017 om 20:35Ik schreef net:
Die vergeten pil is verder geen probleem omdat je de pil doorslikte. zonder stopweek dus
ReagerenIsabelle3 april 2017 om 19:25Ik heb nog een laatste vraag:
Als ik zondag dan weer met een nieuwe strip begin, ben ik dan gelijk weer beschermd tegen zwangerschap of moet ik dan een aantal dagen wachten?
ReagerenIsabelle3 april 2017 om 19:27omdat ik zeg maar midden in mijn strip gestopt ben.
ReagerenJohn (moderator)
3 april 2017 om 19:29Dat is allemaal geen probleem, als je er maar voor zorgt, dat de stopweek NIET langer duurt dan 7 pilvrije dagen. Je bent en blijft dan gewoon beschermd
ReagerenPil vergeten4 april 2017 om 16:04hallo,
heb een vraagje, ben mijn pil 2 dagen vergeten in de eerste week. En ze niet meer ingepakt. En onveilig seks gehad.
En nu de 3e week heb ik last van stekende onderbuikpijn. Precies dat ik mijn maandstonden moet krijgen, maar Normaal heb ik dat nooit.
Kan iemand hier antwoord op geven?
ReagerenJohn (moderator)
4 april 2017 om 16:50Dan is er natuurlijk wel een risico op zwangerschap. Als ik het goed begrijp het je binnenkort je stopweek. Als je bloeding uitblijft, doe dan een zwangerschapstest.
Het is goed om de bijsluiter van de pil eens te lezen.
Reageren



