Zoeken Vraag het forum

Nek/schouderklachten

Beheerd door

Peter (huisarts)
  • Pieter

    L.s.

    Ik heb al ruim een jaar met tussenpozen last van mijn nek en schouders. Ik werk d agen per week 8 uur per dag met de computer en ook nog prive thuis. Ik heb al heel wat gelopen bij een fysiotherapeut en daar morgen weer een afspraak. IK trek tijdens het pc werk mijn schouders op en trek naar het beeldscherm (gierennek volgens huisarts). Toch lukt het me niet om dit te doorbreken. Wie heeft er een tip?

    Met vriendelijke groet,

    Pieter

    3 reacties
    Reageren
    Job van Vught

    Deze klachten worden dus veroorzaakt door je werkhouding. Klachten als deze worden ergonomisch genoemd. Het is belangrijk dat je de ergonomie aanpast anders kunnen deze klachten die nu als acuut kunnen worden bestempeld en goed behandelbaar zijn, chronisch worden waardoor je uiteindelijk mogelijk zelfs arbeidsongeschikt kunt worden, en tijdelijk gehandicapt.

    Informeer je over de juiste werkhouding aan je bureau, vraag ook je baas op het werk om hulp, want dat is hij verplicht, en zorg thuis voor een correcte werkhouding.

    je bent er nu nog ip tijd bij dus pas je houding aan, dan zullen de klachten snel afnemen en wegblijven.

    Reageren
    joyce

    Ik herken je klachten. Ik gebruik sinds kort een nek-pittenzak. Ideaal. Ik heb er veel profijt van Het is een stuk minder doordat de nek door de warmte ontspant. Misschien heb je er wat aan?

    mvg Joyce

    Reageren
Reageer op: Nek/schouderklachten
Upload bijlagen

Maximaal toegestane bestandsgrootte is 8 MB



Voeg nog een bestand toe

Het Forum is niet bedoeld ter vervanging van een artsenbezoek. Neem bij een medische noodsituatie altijd contact op met uw (huis)arts of bel 112!

Geen foto’s van ontlasting uploaden. Deze worden verwijderd, omdat ze geen toegevoegde waarde hebben.

 

Kennisbank

Gerelateerde onderwerpen

4 min leestijd

Alles over oogdruk: normaal, te hoog en te laag

4 min leestijd

Hoe vaak moet je je ogen laten meten?

5 min leestijd

Wat is een ooginfarct? Alles over symptomen, oorzaken en herstel

Maak nieuw onderwerp

Houd er rekening mee dat dit een openbaar forum is. Deel daarom geen persoonlijk gevoelige informatie zoals medische gegevens of contactgegevens.

Upload bijlagen

Maximaal toegestane bestandsgrootte is 8 MB



Voeg nog een bestand toe

Het Forum is niet bedoeld ter vervanging van een artsenbezoek. Neem bij een medische noodsituatie altijd contact op met uw (huis)arts of bel 112!

Geen foto’s van ontlasting uploaden. Deze worden verwijderd, omdat ze geen toegevoegde waarde hebben.

Wil jij op de hoogte blijven van het laatste nieuws op Dokter.nl?

Schrijf je dan nu in voor de nieuwsbrief!

Dit veld is bedoeld voor validatiedoeleinden en moet niet worden gewijzigd.