Zoeken Vraag het forum

ik weet hoe je kan stoppen

Beheerd door

Peter (huisarts)
  • rojda

    Ik was een verstokte roker.Maar ik liep ook bij een psychiater en kreeg antidepressiva voorgeschreven.Een daarvan werd ook wel eens gebruikt bij het stoppen met roken.Het is dus alleen verkrijgbaar op recept of als je depressief bent.Het middel heet wellbutrin of bupropion.Ik wil graag dat andere rokers ook kunnen stoppen.Maar ik weet niet of jullie wat hebben aan mijn advies.Zodra de arts mij dat middel voorschreef en erbij vertelde dat deze antidepressivum ook werd gebruikt om te stoppen met roken was ik dolblij.De eerste twee dagen werkte het niet,maar na een paar dagen begonnen sigaretten me tegen te staan en nu vind ik ze ronduit smerig.Ik kan niet geloven dat ik ooit gerookt heb.Dus mensen,ik hoop dat jullie wat hebben aan mijn advies.Misschien schrijft de huisarts ze wel voor.Ieder geval,veel succes.

    2 reacties
    Reageren
    kim 44

    non zin ik ben 44 en rook al 20 jaar en gebruik al 2 jaar antidepressiva en rook nog en het smaakt me niets minder dus gelul!!!!!!

    en je moet nooit van roken naar pillen gaan omdat je denkjt dat helpt beide zijn heel slecht voor je

    Reageren
    Tim

    Ik geloof ik een blijvend resultaat door oprechte eigen kracht. Als je echt iets wilt, dan kan het lukken door gewoon keihard je best te doen. met of zonder pil, uiteindelijk ben jij een niet-roker. Van harte gefeliciteerd,

    Reageren
Reageer op: ik weet hoe je kan stoppen
Upload bijlagen

Maximaal toegestane bestandsgrootte is 8 MB



Voeg nog een bestand toe

Kennisbank

Gerelateerde onderwerpen

1 min leestijd

Wat vind jij van online een huisarts spreken?

4 min leestijd

Een soa zonder klachten: hoe herken je iets wat je niet voelt?

4 min leestijd

Soa zonder seks: kan je een soa oplopen zonder seksueel contact?

Maak nieuw onderwerp

Houd er rekening mee dat dit een openbaar forum is. Deel daarom geen persoonlijk gevoelige informatie zoals medische gegevens of contactgegevens.

Upload bijlagen

Maximaal toegestane bestandsgrootte is 8 MB



Voeg nog een bestand toe

Het Forum is niet bedoeld ter vervanging van een artsenbezoek. Neem bij een medische noodsituatie altijd contact op met uw (huis)arts of bel 112!

Geen foto’s van ontlasting uploaden. Deze worden verwijderd, omdat ze geen toegevoegde waarde hebben.

Wil jij op de hoogte blijven van het laatste nieuws op Dokter.nl?

Schrijf je dan nu in voor de nieuwsbrief!

Dit veld is bedoeld voor validatiedoeleinden en moet niet worden gewijzigd.