† Maastricht, 20 juli 2025
Wij danken u voor uw steun en uw medeleven.
Mijn tijd met jou
Ik had nog zoveel willen zeggen
Zoveel dingen willen doen
Maar nu heb ik alleen foto’s
Een herinnering aan toen
Ik had nog zoveel willen zeggen
En dat kan nu niet meer
In gedachten blijf ik teruggaan
Naar de allerlaatste keer
Ik had nog zoveel willen zeggen
Dat ik heel veel van je hou
En ik denk met heel veel liefde
Aan elk moment met jou
———————————————————————————————————————————————————————————————————————–
Met groot verdriet delen wij het onverwachte overlijden van onze gewaardeerde collega John.
John was jarenlang de drijvende kracht achter ons gezondheidsforum, waar hij met grote toewijding en deskundigheid talloze mensen hielp door hun vragen te beantwoorden en zorgen weg te nemen. Zijn betrokkenheid, kennis en menselijkheid maakten hem tot een onmisbare schakel. Zijn nalatenschap leeft voort in de vele levens die hij heeft geraakt. Als eerbetoon aan zijn werk en als blijk van medeleven bieden wij hier een digitaal condoleanceregister aan. Iedereen die dat wil, is van harte uitgenodigd om een persoonlijke boodschap, herinnering of afscheidsgroet achter te laten.
Wij wensen de familie van John heel veel sterkte en kracht in deze moeilijke tijd!
Delen:
John, dank je wel voor al je geduld, advies en ook leuke gesprekken de afgelopen jaren!
Ik kan niet in woorden uitdrukken hoeveel dat voor mij heeft betekend…….
Maar ik weet wel dat zonder jou, mijn leven er nu anders uit had gezien.
Niet alleen fysiek, maar ook privé.
Wat zou ik je daar graag nog een keer voor willen bedanken!
Jou steun, advies, motivatie en zo nodig een schop onder de kont gaat hier door velen gemist worden!
Wij wensen jou familie, vrienden en andere naasten alle kracht en sterkte om dit verschrikkelijke verlies te dragen,
John rust zacht 🩶
Hartelijk bedankt voor uw mooie woorden. Dat doet waanzinnig goed om te horen.
Mvg, Patricia Leppink
Dochter
Gecondoleerd!!
Bedankt
Mvg, Patricia Leppink
Dochter
Veel sterkte met het verlies.
Bedankt John voor die keren dat jij mij en anderen hielp met onze zorgen. Direct en kundig!
Sterkte voor familie en vrienden.
Np
Gecondoleerd met het verlies. John was een neef van mij.
Bedankt. En u ook gecondoleerd.
Mvg, Patricia Leppink
Dochter
John,
Wat vreselijk om te horen dat een mens die zoveel personen geholpen en gerust gesteld heeft is heen gegaan.
Ik wens je familie en nabestaanden veel sterkte.
Bedankt wat je voor alles en voor mij hebt gedaan en betekend.
Ik ga je missen!
REST IN PEACE. John hield ervan om anderen te helpen. Hij kwam thuis om bij de dokter.nl te werken en anderen te helpen. Hij was vriendelijk tegen anderen en praatte veel met ze om ze uit de situatie te halen en ze beter te maken. John, Het zal een herinnering in onze harten zijn
John, duizendmaal dank voor alles wat jij jarenlang voor mij betekend hebt. Je hebt me zo enorm veel geholpen met mijn angsten en mijn angststoornis. Ik weet zeker dat ik zonder jou bij lange na niet zou staan waar ik nu sta. Je hebt hier op het forum zoveel mensen geholpen en zoveel voor mensen betekend. Rust zacht.
Ik wens de familie, collega’s en andere nabestaanden van John heel veel sterkte met dit verlies.
Bedankt voor uw lieve woorden.
Mvg, Patricia Leppink
Dochter
Ik wil alle dierbaren van John, John’s familie en de collega’s, heel veel sterkte wensen met dit onverwachte verlies van John. gecondoleerd.
Hartelijk bedankt.
Mvg, Patricia Leppink
Dochter
Bizar om te lezen dat je 2 dagen nadat je mij op het forum nog een geruststellend advies had gegeven bent overleden.
Dit hele forum is voor mij nieuw en ik kende je verder niet, maar uit de snelheid waarmee je reageerde (ook bij een vervolgvraag), maak ik op dat je zeer veel passie had voor het helpen van anderen en je rol erg serieus nam.
Hoogstwaarschijnlijk namens heel veel andere anonieme forumgebruikers die je met een advies hebt kunnen helpen: bedankt!
(En gecondoleerd aan een ieder die jou persoonlijk kende)
Hartelijk bedankt voor uw lieve woorden.
Mvg, Patricia Leppink
Dochter
Lieve John
Op weg naar het 70 jarig huwelijksfeest van je ouders hoorden we van je overlijden. Helaas weer een goed mens die veel te vroeg ons ontvalt. Op de neven en nichten reünie zullen we je gaan missen!
Familie van John heel veel sterkte en gecondoleerd!
Hartelijk bedankt. Ik heb een aantal mooie foto’s gevonden van de reünies. Via Leon Leppink kunt u met mij in contact komen mocht u dat willen. U ook gecondoleerd.
Mvg, Patricia Leppink
Dochter
Och hemel wat schrik ik hiervan dat John plotseling is overleden.
Ik heb een aantal keer fijne antwoorden en adviezen van John mogen krijgen.
Daarnaast las ik veel mee op het forum, ik verwonderde me er elke keer weer over hoe toegewijd hij was. Hoe hij met zorg en aandacht elke vraag beantwoorden. Wat zal dit een gemis zijn hier op het forum en nog meer voor zijn familie & naasten!
Gecondoleerd en heel veel sterkte toegewenst!
Hartelijk dank voor uw lieve woorden.
Mvg, Patricia Leppink
Dochter
Jeetje wat heftig. Ook ik heb hier wel eens een antwoord ontvangen van John , wat reageerde hij snel en behulpzaam.
Wat vreselijk dat hij plotseling is overleden. Ik wens iedereen sterkte die hem lief heeft gehad.
Gecondoleerd met dit verlies.
Hartelijk dank.
Mvg, Patricia Leppink
Dochter
Gecondoleerd met dit verlies en enorm veel kracht toegewenst aan familie en vrienden.
Voor dit verdriet zijn geen woorden.
Hij zal op dit forum gemist worden.
Gecondoleerd en veel sterkte gewenst voor familie en vrienden. John was ‘n fijne collega in onze tijd bij PTT/Postkantoor
Beste John,
Jij was een fijne postcollegae met een groot hart en verschijnend in sjieke kleren met charmant koffer en veel gedrevenheid. Van kantoormedewerker in Kerkrade Willem Sophiaplein en Kerkrade, later Brunssum en Roermond tot kantoorhouder in Eygelshoven heb jij voor het Staatsbedrijf PTT gewerkt.
Te vroeg ben je van ons heen gegaan maar in onze gedachten blijf je voorlezen. Ik stuur je via Patricia namens de postcollega’s een sterretje. Tot later.🙏🏻🍀
Je had verfrissende ideeën over klantbenadering
Gecondoleerd met het verlies van John.
Heb vroeger vaker op het postkantoor in Eygelshoven mogen samen werken met hem.
Wat verschrikkelijk… john heeft me zovaak geholpen met mijn angsten… veel sterkte aan iedereen…
Gecondoleerd! Heel erg om te horen dat John plotseling overleden is!! Hij reageerde erg snel en geduldig. Hij heeft mij toen ook geholpen toen ik twijfelde of ik zwanger was van de oudste.
Ook had hij mij vorige week nog geholpen en de vraag zelfs doorgestuurd naar de huisarts! Rust zacht John! Het was echt heel fijn om met je te praten op de forum. Het heeft enorm betekent voor mij!!
Heftig nieuws, hij zal door iedereen worden gemist op het forum, zijn vaak geruststellende antwoorden en adviezen waren voor velen van groot belang. Veel sterkte aan de nabestaanden. Rust zacht John.
Omg ik was in schock toen ik las dat John is overleden. Normaal gesproken kreeg ik altijd een reactie als ik vragen had.
Veel sterkte aan de nabestaanden. Rust zacht John.
Wat een naar bericht. Sterkte voor alle nabestaanden.
Ach wat erg! Veel te jong. Sterkte voor de familie.
Wat schrik ik hiervan. Gecondoleerd en heel veel sterkte
Wat een schrik zeg! Gecondoleerd en heel veel sterkte toegewenst voor zijn dierbaren.
Wat vreselijk om dit te horen. Gecondoleerd. Sinds de geboorte van mijn dochter (7 jaar) heb ik hypochondrie; door dit forum en de nuchtere, duidelijke reacties van John kon ik vaak even relativeren. Dit heeft me door zoveel momenten geholpen en kracht gegeven.
Sterkte voor alle nabestaanden!
Mijn oprechte deelneming. Wat een droevig nieuws! Bedankt john voor al je steun. Rust zacht
Heel veel sterkte voor de nabestaanden
Gecondoleerd met het verlies, veel sterkte voor de nabestaanden. Ik ben erg geschrokken van het nieuws.
John heeft me meerdere gerust gesteld en adviezen gegeven. Hij was het anker van dit forum, was is het leeg en vreemd om zijn naam niet meer te zien tussen de reacties.
Bedankt John voor alles, Rust zacht
Gecondoleerd met het verlies van zo’n mooi geduldig en warm mens.
John heeft mij van december 2022 tot eind december 2024 altijd via het forum bijgestaan met mijn angst/paniek aanvallen. Mede dankzij zijn advies geduldigheid en een luisterend oor ben ik er voor 90% van af gekomen.
John ik ga je missen ik ben dankbaar dat je via dit forum heb mogen spreken. Rust zacht
Joris
Wat ik nu lees raakt mij enorm john bedankt voor alle adviezen rondom mijn angsten en hypochondrie je hebt mij altijd goed geholpen en was eerlijk met de diagnoses ik ben je dankbaar john rust zacht veel sterkte gewenst voor de familie en vrienden ❤️🕊️
Gecondoleerd met het verlies.
Ik lees dit bericht nu pas en daar schrik ik van.
Veel mensen bezoeken dit forum met gevoelens van angst, onzekerheid en voelen zich alleen met hun probleem. Dit forum en dan vooral John was er altijd voor ze met advies, gerustellende woorden maar vooral het gevoel geven dat je niet de enige bent met dit probleem, dat je er niet alleen voor staat en dat er oplossingen zijn. John wees mensen naar dat lichtje verderop in de tunnel. Ook ik heb veel gehad aan de adviezen die ik las van John. John, ontzettend bedankt daarvoor. Rust in vrede.
Heel veel sterkte voor alle nabestaanden en iedereen die John een warm hart toe droeg. Hij was een goed mens.
René
John,
Het was al weer erg lang geleden dat ik hier een kijkje nam. Ik kwam hier voor een vraag vanuit mezelf en merkte dat het niet jij was die mij antwoordde. Ik wil je hartelijk danken voor al de hulp die je me jaren geleden hebt geboden. Rust in vrede.
Ik kwam er nou pas achter dat dhr. Leppink is overleden, toen ik op de website van dokter.nl was. John Leppink had altijd goed en deskundig advies op deze website. Bij dezen heel veel sterkte toegewenst aan de nabestaanden.