Zoeken Vraag het forum

bdsm en zwangerschap

Beheerd door

Peter (huisarts)
  • Anoniem

    over bdsm is een hoop informatie te vinden. totdat je zwanger wordt. daarover wordt gewoonweg niet gesproken. dat je voorzichtig moet zijn is logisch. geen klappen of stompen op je buik moet krijgen snap je zelf ook wel. maar hoe zit het met adrenaline en endorfine. in hoeverre zijn die schadelijk voor je ongeboren kind. en in welke mate maakt je lichaam die aan tijdens een ‘spel’.
    adrenaline is een stress hormoon en stress is niet goed voor je kind. maar stressen omdat je geen bdsm meer kan doen lijkt me dan net zo slecht. oftewel… wat kan wel en wat kan beter niet als je in verwachting bent?

Reageer op: bdsm en zwangerschap
Upload bijlagen

Maximaal toegestane bestandsgrootte is 8 MB



Voeg nog een bestand toe

Community

Gerelateerde topics

Kennisbank

Gerelateerde onderwerpen

2 min leestijd

Nieuwe website Dokter.nl komt eraan (week 24)

4 min leestijd

Eczeem en hooikoorts: waarom ze zo vaak hand in hand gaan

4 min leestijd

Hooikoorts en immunotherapie: wanneer is het een optie?

Maak nieuw onderwerp

Houd er rekening mee dat dit een openbaar forum is. Deel daarom geen persoonlijk gevoelige informatie zoals medische gegevens of contactgegevens.

Upload bijlagen

Maximaal toegestane bestandsgrootte is 8 MB



Voeg nog een bestand toe

Het Forum is niet bedoeld ter vervanging van een artsenbezoek. Neem bij een medische noodsituatie altijd contact op met uw (huis)arts of bel 112!

Geen foto’s van ontlasting uploaden. Deze worden verwijderd, omdat ze geen toegevoegde waarde hebben.

Wil jij op de hoogte blijven van het laatste nieuws op Dokter.nl?

Schrijf je dan nu in voor de nieuwsbrief!

Dit veld is bedoeld voor validatiedoeleinden en moet niet worden gewijzigd.