- Cassandra28 mei 2012 om 13:52
Hallo, ik neem al 4 jaar de pil. Vergat er wel eens eentje maar de voorbije maanden ben ik best stipt geweest (misschien 1 vergeten en altijd wel met paar uur verschil op het vaste tijdstip).
De laatste tijd krijg ik halverwege mijn strip al een lichte bloeding/bruin verlies. Als ik stop met mijn strip dan is het een heel lichte of zelfs geen ongesteldheid. Vroeger was het echter altijd zeer regelmatig!
Ik heb nu een maand geen seks meer gehad maar ervoor wel, zou het kunnen zijn dat ik zwanger ben (al meer dan een maand dan?) of is die kans klein?
Ik heb vage symptomen die ook van iets anders zouden kunnen zijn (1,5 kilo bijgekomen, buikpijn, vaker plassen, vermoeid, hoofdpijn, honger) (geen gespannen borsten of ochtenmisselijkheid).Ik ga nog wel een test doen maar vindt het stom om dat te kopen als het waarschijnlijk vals alarm is..
Graag snel antwoord!!
1 reactieReagerentinywish16 juni 2012 om 06:58haai
Reageren
ik ben nu 4 weken zwanger en raad eens.. ook door de pil heen. ik was ook altijd heel stipt met slikken maar toch een klein wondertje gebeurd. bij mijn vorige zwangerschap(die uitliep op een vmk) was ik zelfs aan de prikpil. het kan dus zijn dat je lichaam het afstoot


