Zoeken Vraag het forum
Specialisme
Zwangerschap

Ben je zwanger, denk je dat je zwanger bent of wil je graag zwanger worden? Een zwangerschap brengt veel veranderingen met zich mee. Van de eerste zwangerschapssymptomen en zwangerschapsklachten tot zwangerschapsdiabetes en zwangerschapsvergiftiging: op deze pagina lees je wat je kunt verwachten en wanneer het verstandig is om medische hulp in te schakelen.

Zwanger

  • nicole0209

    Ik ben 26 april t/m 30 april ongesteld geworden.
    Ik ben 29 april weer begonnen met mijn pil te slikken. Nu heb ik in de eerste week 2x de pil niet gepakt dus niet geslikt 2 dagen achter elkaar. De 3e dag weer begonnen (dit was de 1e week). Nu ben ik 2 dagen ongesteld geweest. Kan het zijn dat ik nu zwanger ben of kans heb op een zwangerschap?
    Is er ook een test die je nu al kan vertellen of je zwanger bent? Of moet ik echt wachten tot ik de strip af heb gemaakt?

    6 reacties
    Reageren
    Anoniem

    Misschien handig om erbij te vermelden.. wanneer
    en OF je onveilige seks hebt gehad..
    Dan kun je serieuze antwoorden verwachten..
    Groeten,
    ……………………………………………………………………………………………

    Reageren
    Nicole0209

    Ja ik heb dus onveilige sex gehad tijdens mijn menstruatie en ook op die dagen dat ik de pil dus niet heb geslikt en daarna ook gewoon.

    Reageren
    Anoniempje

    Heej..
    Een periode gaat ongeveer zo: http://nl.wikipedia.org/wiki/Menstruatiecyclus Daar staat een tabel en daar kun je zien wanneer je vruchtbaar was..
    Misschien dat het helpt..
    xx

    Reageren
    Nicole0209

    Ik ben hem niet vergeten heb de pil gewoon 2 dagen niet geslikt!!! Weggegooid dus!

    Reageren
    Anoniempje

    Uhm.. Praat me bij 😛
    Je bent m niet vergeten maar ”gewoon” 2 dagen niet geslikt.. Waarom zou je m niet slikken als je m niet vergeten bent :S
    Kinderwens? Of juist toch niet..
    Zwanger worden kan altijd.. Alleen 14 dagen voor de eerste dag van je menstruatie ben je het meest vruchtbaar.. Als je 3 dagen daarvoor geslachtsgemeenschap hebt gehad, bestaat de kans dat je zwanger bent. Heb je sex gehad tijdens je menstruatie is de kans nihil dat je zwanger bent.

    Even voor de duidelijkheid, die 2 dagen ongesteld waren de 2 dagen waarop je de pil ”niet geslikt” hebt?
    Want dat lijkt me toch een beetje aan de vage kant.. Aangezien je lichaam als je stopt met de pil eerst nog even 1 of 2 dagen (soms 3) nodig heeft om de menstruatie op gang te laten komen.

    Als ik jouw verhaal goed begrijp, heb jij maar een kleine kans om zwanger te zijn.

    Groetjes!

    Reageren
Reageer op: Zwanger
Upload bijlagen

Maximaal toegestane bestandsgrootte is 8 MB



Voeg nog een bestand toe

Let op: je vraag en bijlagen zijn openbaar zichtbaar. Controleer daarom of afbeeldingen geen namen, gezichten, patiëntnummers of andere herkenbare persoonsgegevens bevatten. Toch iets persoonlijks gedeeld? Meld het bij de moderators.

Het Forum is niet bedoeld ter vervanging van een artsenbezoek. Neem bij een medische noodsituatie altijd contact op met uw (huis)arts of bel 112!

Geen foto’s van ontlasting uploaden. Deze worden verwijderd, omdat ze geen toegevoegde waarde hebben.

 

Wanneer zoek je hulp tijdens je zwangerschap?

Lees bij welke klachten je contact opneemt met je verloskundige, huisarts of andere zorgverlener.
Medische hulp

Wat kun je zelf doen tijdens je zwangerschap?

Lees praktische tips over voeding, bewegen en omgaan met veelvoorkomende zwangerschapsklachten.
Naar zelfzorg
Community

Gerelateerde topics

Specialisaties

Ook interessant

Maak nieuw onderwerp

Houd er rekening mee dat dit een openbaar forum is. Deel daarom geen persoonlijk gevoelige informatie zoals medische gegevens of contactgegevens.

Upload bijlagen

Maximaal toegestane bestandsgrootte is 8 MB



Voeg nog een bestand toe

Let op: je vraag en bijlagen zijn openbaar zichtbaar. Controleer daarom of afbeeldingen geen namen, gezichten, patiëntnummers of andere herkenbare persoonsgegevens bevatten. Toch iets persoonlijks gedeeld? Meld het bij de moderators.

Het Forum is niet bedoeld ter vervanging van een artsenbezoek. Neem bij een medische noodsituatie altijd contact op met uw (huis)arts of bel 112!

Geen foto’s van ontlasting uploaden. Deze worden verwijderd, omdat ze geen toegevoegde waarde hebben.

Wil jij op de hoogte blijven van het laatste nieuws op Dokter.nl?

Schrijf je dan nu in voor de nieuwsbrief!

Dit veld is bedoeld voor validatiedoeleinden en moet niet worden gewijzigd.