Zoeken Vraag het forum
Specialisme
Zwangerschap

Ben je zwanger, denk je dat je zwanger bent of wil je graag zwanger worden? Een zwangerschap brengt veel veranderingen met zich mee. Van de eerste zwangerschapssymptomen en zwangerschapsklachten tot zwangerschapsdiabetes en zwangerschapsvergiftiging: op deze pagina lees je wat je kunt verwachten en wanneer het verstandig is om medische hulp in te schakelen.

Zwangerschapstest

Beheerd door

Peter (huisarts)
  • Gigi

    @tandor
    Ik heb een vraag over wanneer ik precies een zwangerschapstest moet doen, want ik weet dat je het kan doen vanaf de dag dat je zou moeten menstrueren. Het probleem is dat ik bijna altijd onregelmatig menstrueer en soms zelfs 1 hele maand oversla. Ook nu is dat het geval ik zou namelijk al langer dan 1 week geleden ongesteld moeten zijn maar ben dat nog steeds niet dus ik sla deze maand weer over. Vanaf wanneer kan ik een test doen? Ik ben 15 jaar en heb nog nooit de pil geslikt.

    Alvast bedankt

    2 reacties
    Reageren
    John (moderator)

    Testen kun je 2 -2,5 week na de onbeschermde seks

    Reageren
    Gigi

    oke heel erg bedankt

    Reageren
Reageer op: Zwangerschapstest
Upload bijlagen

Maximaal toegestane bestandsgrootte is 8 MB



Voeg nog een bestand toe

Het Forum is niet bedoeld ter vervanging van een artsenbezoek. Neem bij een medische noodsituatie altijd contact op met uw (huis)arts of bel 112!

Geen foto’s van ontlasting uploaden. Deze worden verwijderd, omdat ze geen toegevoegde waarde hebben.

 

Wanneer zoek je hulp tijdens je zwangerschap?

Lees bij welke klachten je contact opneemt met je verloskundige, huisarts of andere zorgverlener.
Medische hulp

Wat kun je zelf doen tijdens je zwangerschap?

Lees praktische tips over voeding, bewegen en omgaan met veelvoorkomende zwangerschapsklachten.
Naar zelfzorg
Community

Gerelateerde topics

Specialisaties

Ook interessant

Maak nieuw onderwerp

Houd er rekening mee dat dit een openbaar forum is. Deel daarom geen persoonlijk gevoelige informatie zoals medische gegevens of contactgegevens.

Upload bijlagen

Maximaal toegestane bestandsgrootte is 8 MB



Voeg nog een bestand toe

Het Forum is niet bedoeld ter vervanging van een artsenbezoek. Neem bij een medische noodsituatie altijd contact op met uw (huis)arts of bel 112!

Geen foto’s van ontlasting uploaden. Deze worden verwijderd, omdat ze geen toegevoegde waarde hebben.

Wil jij op de hoogte blijven van het laatste nieuws op Dokter.nl?

Schrijf je dan nu in voor de nieuwsbrief!

Dit veld is bedoeld voor validatiedoeleinden en moet niet worden gewijzigd.