Zoeken Vraag het forum

Geen eisprong?

Beheerd door

Peter (huisarts)
  • Anoniem

    Hallo allemaal,

    Ik ben nu al een aantal maanden van de pil af. Deze slikte ik nog maar net 2 maanden en daarvoor heb ik een jaar een Implanon gehad.

    Nu wordt ik sinds 2 maanden bijna niet meer ongesteld. Mijn afgelopen menstruatie was maar 1 dag en daarna nog paar drupjes bruinverlies en die daarvoor misschien 2 dagen ongesteld en wat bruinverlies. Voorheen was ik altijd wel 4 a 5 dagen best hevig ongesteld en daarna nog 2 dagen bruinverlies. Zelfs als ik de pil slikte in mn puberteit was ik best wel hevig ongesteld.

    Nu sinds twee maanden erg weinig bloedverlies. Kan dit betekenen dat ik geen eisprong heb? Ik heb wel continu steekjes en lichte krampen in mn buik, maar dat heb ik nu al een week en ik ben al anderhalve week niet meer ongesteld.

    Iemand ervaring of informatie?

    1 reactie
    Reageren
    John (moderator)

    Het kan even duren voordat je cyclus weer is hersteld na het stoppen met de pil en de implanon daaraan voorafgaand.

    Je kunt natuurlijk altijd even naar de huisarts als je er ongerust over bent.

    Reageren
Reageer op: Geen eisprong?
Upload bijlagen

Maximaal toegestane bestandsgrootte is 8 MB



Voeg nog een bestand toe

Community

Gerelateerde topics

Kennisbank

Gerelateerde onderwerpen

4 min leestijd

Alles over oogdruk: normaal, te hoog en te laag

4 min leestijd

Hoe vaak moet je je ogen laten meten?

5 min leestijd

Wat is een ooginfarct? Alles over symptomen, oorzaken en herstel

Maak nieuw onderwerp

Houd er rekening mee dat dit een openbaar forum is. Deel daarom geen persoonlijk gevoelige informatie zoals medische gegevens of contactgegevens.

Upload bijlagen

Maximaal toegestane bestandsgrootte is 8 MB



Voeg nog een bestand toe

Het Forum is niet bedoeld ter vervanging van een artsenbezoek. Neem bij een medische noodsituatie altijd contact op met uw (huis)arts of bel 112!

Geen foto’s van ontlasting uploaden. Deze worden verwijderd, omdat ze geen toegevoegde waarde hebben.

Wil jij op de hoogte blijven van het laatste nieuws op Dokter.nl?

Schrijf je dan nu in voor de nieuwsbrief!

Dit veld is bedoeld voor validatiedoeleinden en moet niet worden gewijzigd.