- Bushra7 december 2013 om 01:44
Ik ben 1x intiem met mijn vriend geweest we hebben geen sex gehad maar hij is met zijn lul over mijn vagina gegaan en toevallig was dat de laatste dag van mijn menstruatie er kwam eerder op die dag nog een beetje bloed maar meer niet kan ik dan zwanger zijn geworden ?
En 2 weken daarna ben ik weer intiem met hem geweest maar is hij alleen maar klaargekomen op de onderkant van mijn tshirt en was hij me tegelijk aan het vingeren is er dan een kans dat ik daardoor zwanger ben geraakt ? Help !1 reactieReagerenTandor17 december 2013 om 18:13Op de laatste dag van je menstruatie gaat dat sowieso niet lukken. Dus daar hoef je je geen zorgen over te maken.
En het vingeren zal alleen maar dan risico opleveren als er vers sperma aan zijn vingers zat en dat in de vagina is gebracht.Om zwanger te raken moet er sperma in je vagina terecht komen.
Reageren


