Zoeken Vraag het forum

Kan je zwanger worden door dit?

Beheerd door

Peter (huisarts)
  • Anoniem

    Hey mensjes, ik ben 17 jaar en ik ben nog maagd. maar ik heb een vraagje..
    Ong 2/3 maanden geleden zat ik te “rotzooien” met me vriend, ik heb hem gepijpt en hij kwam toen klaar in me mond en ik slikte al zn sperma zeg maar, daarna toen ik klaar was zat die een beetje aan zn penis en toen stopte hij het in zn broek, toen veegde hij zn handen af van de laken en toen lagen we beetje op bed, toen ging ik naar de wc en heb me handen gewassen en heb geplast, en hij ging beetje op het balkon staan in die tussen tijd raakte hij wel andere dingen aan, toen lagen we weer op bed en daarna ging die mij vingeren.. Is het mogelijk dat ik daardoor zwanger raak of zijn die zaadcellen al dood omdat die zn vingers van de laken afveegde en ook andere dingen had aangeraakt, ik stress al weken lang omg :(, ik heb wel ongi geweest maar het leek wel minder dan normaal, toen dacht ik meteen dat het innestelingsbloed is MAAR Ik kreeg wel infectie in de vakantie en moest medicijnen slikken blablabla misschien doordat was me menstruatie een beetje minder, nu moet ik ook ongi worden maar ben al 5 dagen overtijd maar ik ben normaal altijd overtijd dusja..

    2 reacties
    Reageren
    John (moderator)

    Zo kun je toch onmogelijk zwanger raken…..

    Reageren
    Anoniem

    Oh oke gelukkig.. Dank u wel!

    Reageren
Reageer op: Kan je zwanger worden door dit?
Upload bijlagen

Maximaal toegestane bestandsgrootte is 8 MB



Voeg nog een bestand toe

Het Forum is niet bedoeld ter vervanging van een artsenbezoek. Neem bij een medische noodsituatie altijd contact op met uw (huis)arts of bel 112!

Geen foto’s van ontlasting uploaden. Deze worden verwijderd, omdat ze geen toegevoegde waarde hebben.

 

Community

Gerelateerde topics

Kennisbank

Gerelateerde onderwerpen

4 min leestijd

Alles over oogdruk: normaal, te hoog en te laag

4 min leestijd

Hoe vaak moet je je ogen laten meten?

5 min leestijd

Wat is een ooginfarct? Alles over symptomen, oorzaken en herstel

Wil jij op de hoogte blijven van het laatste nieuws op Dokter.nl?

Schrijf je dan nu in voor de nieuwsbrief!

Dit veld is bedoeld voor validatiedoeleinden en moet niet worden gewijzigd.

Maak nieuw onderwerp

Houd er rekening mee dat dit een openbaar forum is. Deel daarom geen persoonlijk gevoelige informatie zoals medische gegevens of contactgegevens.

Upload bijlagen

Maximaal toegestane bestandsgrootte is 8 MB



Voeg nog een bestand toe

Het Forum is niet bedoeld ter vervanging van een artsenbezoek. Neem bij een medische noodsituatie altijd contact op met uw (huis)arts of bel 112!

Geen foto’s van ontlasting uploaden. Deze worden verwijderd, omdat ze geen toegevoegde waarde hebben.