- audrey20 juli 2011 om 14:05
Hallo
Ik heb een vraagje. Ik ben op mn 23ste jaar gesteriliseerd na dat ik drie kinderen heb gekregen. Die sterilisatie heb ik laten doen omdat ik nogal in een huwelijk zat met heel veel geweld en mishandeling. Nu ben ik 42 jaar en heb sinds een tijd een nieuwe gelukkige relatie en ik had nooit gedacht dat ik ooit nog eens kinderen zou willen, wat nu dus wel zo is. Ik ben bij de huisarts geweest en die zegt dat ik 1 jaar te oud ben dus dat ze niet meer ongedaan gaan maken en daar ben ik verdrietig van want ik zou het toch heel graag willen. Mijn vraag is weet iemand waar ik terecht zou kunnen want wil het echt zo graag. Het zou mij echt gelukkig maken. Kan iemand mij helpen met informatie of waar ik heen zou kunnen gaan?
Alvast heel erg bedankt.6 reactiesReagerenFae20 juli 2011 om 15:47Wat bedoelt de huisarts met één jaar te laat? ben je al in de overgang, ben je nog vruchtbaar? Of zijn er regels waarbij het niet meer vergoed wordt? Heb je dat aan de huisarts gevraagd? Wat is precies de reden? ben even met de assistente, dan weet je het.
ReagerenAnoniem20 juli 2011 om 15:47Lees meer vragen en antwoorden over het ongedaan maken van de sterilisatie
Reageren
http://www.dokter.nl/search_gcse/?q=FORID%3A11&cx=partner-pub-8575168267605921%3Aeak94u-kmbq&ie=UTF-8&q=sterilisatie+ongedaan&sa=Zoeken#1467Anoniem20 juli 2011 om 15:49De hersteloperatie wordt in het UMCG uitgevoerd bij vrouwen tot 43 jaar. Deze leeftijdgrens is gekozen omdat de kans om op een natuurlijke manier zwanger te worden op deze leeftijd zo klein is, dat het risico van de operatie niet meer opweegt tegen de kans op zwangerschap.
ReagerenNancy10 augustus 2011 om 09:15Hoi,
Ook ik heb mijn sterisatie ongedaan laten maken in ziekenhuis te Ukkel. Zelf ben ik van Temse. En is perfect gelukt voor de beide eilijders. Vraag maar is na, Bij dr. De Decker (Gyn.) dat ik toen had.
groeten en veel geluk
Reagerenkate17 oktober 2011 om 20:39Hallo,
Wou even zeggen dat je toch een verwijs brief moet vragen aan je huisarts,voor de gyn. de gyn kan je echt zelf vertellen wat de mogelijkheden allemaal zijn betreft jullie wensen dus ik zou er gewoon op blijen hameren bij de huisarts.
Ik ben 4wk terug geopereerd(herstel operatie) Waar ik nu nog van aan het herstellen ben.. ze zijn 3uur met me bezig geweest het was na die tijd niet bepaald fijn maar ik denk steeds aan de gedachte waarvoor wij het doen!
Laat je niet aan de kant zetten!wil je iig veel suc6 wensen,
ReagerenJac8 oktober 2012 om 19:01SORRIE maar met IVF kan het ook nog
Reageren


