hoi ik heb een vraagje ik heb al 2 jaar een spiraaltje nu is het prbleem ik wordt steeds dikker mij buik gaat ook strak staan en ik krijg steken in mij onderbuik en ook zijn mij borsten gegroeid en af en toe als ik wat gegeten heb zit het niet lekker kan ik dan zwanger zijn.
afz een anoniem
tja, alles kan, heb je al een test gedaan? zou er zeker even een doen.
als je niet zwanger bent, maar een dikke buik en pijn hebt, moet je toch maar naar de huisarts gaan, laat er naar kijken!
groetjes, Brenda
maar kan je wel met een spiraaltje zwanger worden dan? en ik heb ook stevige steken in mij onderbuik en dat komt met vlagen maar ik heb nog geen test gedaan ik ben best wel bang
afz anoniem
lees ook deze links:
[b]Zwanger Met Spiraaltje[/b]
http://www.dokter.nl/forum/Zwangerschap/156577-zwanger-met-spiraaltje.html
[b]Misschien Zwanger Ondanks Spiraaltje[/b]
http://www.dokter.nl/forum/Zwangerschap/147578-ben-ik-misschien-zwanger-ondanks-spiraaltje.html
[b]Zwanger met Mirenaspiraaltje[/b]
http://www.dokter.nl/forum/Anticonceptie-abortus/215538-kan-ik-zwanger-worden-met-mirena-spiraal.html
[b]Ben Ik Zwanger / Spiraaltje[/b]
http://www.dokter.nl/forum/Anticonceptie-abortus/43767-ben-ik-misschien-zwanger-door-de-spiraaltje.html
[b]Mirenaspiraaltje en Zwanger[/b]
http://www.dokter.nl/forum/Anticonceptie-abortus/192752-mirenaspiraal-en-zwanger.html
[b]Zwanger Ondanks Spiraaltje[/b]
http://www.dokter.nl/forum/Zwangerschap/148437-zwanger-ondanks-spiraal.html