- chantal14 februari 2008 om 20:43
Volgens mij heb ik nu een eisprong erg veel pijn rechts onder in de buik, heb vanmiddag een ovulatie test gekocht en het was negatief, snap er niet veel meer van, of moest ik nou eigenlijk gisteren of eergisteren testen, en als je zwanger bent is de ovulatieteste dan altijd positief? groetjes
3 reactiesReagerenDebby15 februari 2008 om 10:11Ik weet niet veel van die testen,maar je moet ze wel met ochtendurine gebruiken dacht ik.
Succes!!
ReagerenAnoniem17 februari 2008 om 17:36Ovulatietesten hoeven niet perse met ochtendurine gedaan te worden, gebruik wel elke keer dezelfde tijd van de dag.
Reageren
Vanaf dag 12 moet je gaan testen vanaf die tijd heb je zeg maar kans om de eisprong te traceren.
Maar niet elke vrouw is hetzelfde, zo heb ik eens een ovulatie gehad op dag 20.
Luister goed naar je eigen lijf, ik merk het doordat ik dan extra zin heb in sex zeg maar hahaels124 februari 2008 om 19:20De ovulatie is 12-14 dagen VOOR eerste dag menstruatie. Dus bij een cyclus van 28 dagen op dag: 28-13=15. En bij een cyclus van 35 dagen op dag : 35-13=22.
Kijk ook of je "middenslijm" hebt: je hebt dan veel trekkerig slijm in je broekje of in je vagina. Dit slijm geeft ene betere doorlaatbaarheid voor het sperma: dus ook hieraan kun je zien dat jouw ovulatie bezig is.
Reageren


