- Stephan29 juni 2026 om 17:56
Ik heb een VGZ “Ruime Keuze” met aanvullende “werkt beter” verzekering en heb een hernia. VGZ heeft bemiddeling uitgevoerd ivm urgentie en mij doorgestuurd naar de Helios Kliniek in Krefeld, Duitsland.
Alles is goedgekeurd en er zal een operatie plaatsvinden. Nu is echter liggend vervoer nodig en weigerd VGZ dit vervoer te regelen. Arts en Helios geven aan dat liggend vervoer noodzakelijk is.
Men verwijst naar een hardheidsclausule en hiervoor moet je meerdere malen naar het ziekenhuis voor meerdere behandelingen. Dit gaat echter om 1 onderzoek en 1 operatie en gewoon regelen van liggend vervoer. Zoals ik overigens begrijp gaat deze hardheidsclausule over zittend vervoer en niet om liggend vervoer.Mensen met enige ervaring om dit geregeld te krijgen bij het VGZ?




