Zoeken Vraag het forum

Verschillende symptomen is dit cv’s?

Beheerd door

Peter (huisarts)
  • Sanne

    Hallo ik kam al meer als een jaar met verschillende klachten. Maar niemand komt eruit wat het is. Straks ga ik weer naar de huisarts om mijn klachten op een lijstje te laten zien.
    Misschien heeft er iemand dezelfde of klinkt het bekend. Ik hoop dat ik nu eens weet wat het is. Dit is mijn lijstje; galblaas operatie daar begon het mee, extreem moe,last van spieren naar fysio doorgestuurd,last van gewrichten doorgestuurd naar reumatoloog opgezette okselklieren, slapenloosheid, pcos, 4x griep in 7 maanden, verhoging en koorts 8x in 12maanden tijd. Altijd verhoogde BSE van 85. Concentratie problemen, geheugen problemen. Ik hoop reacties te krijgen want ben het zat! Dank je

    1 reactie
    Reageren
    Emily

    Hey Sanne,
    Ik heb al deze klachten ook gehad. Ze konden niks bij me vinden dus kreeg ik van een speciale kliniek in Lelystad de diagnose ME/CVS.
    Hier valt helaas niks aan te doen, veel rust en uit stress situaties blijven. Ik ben pas 16 jaar en ik ben er kapot van. Ik hoop dat het mee zal vallen bij je.

    Laat hier AUB naar kijken door iemand van de neurologie of specialist ME/CVS.

    Groetjes, Emily

    Reageren
Reageer op: Verschillende symptomen is dit cv’s?
Upload bijlagen

Maximaal toegestane bestandsgrootte is 8 MB



Voeg nog een bestand toe

Community

Gerelateerde topics

Kennisbank

Gerelateerde onderwerpen

Haartransplantatie bij stress en haaruitval
5 min leestijd

Stress en haaruitval: hoe zit dat precies?

3 min leestijd

Symptomen van zwangerschap: dit zijn de eerste signalen

4 min leestijd

Baarmoederontsteking: hoe krijg je het en welke symptomen zijn er?

Maak nieuw onderwerp

Houd er rekening mee dat dit een openbaar forum is. Deel daarom geen persoonlijk gevoelige informatie zoals medische gegevens of contactgegevens.

Upload bijlagen

Maximaal toegestane bestandsgrootte is 8 MB



Voeg nog een bestand toe

Het Forum is niet bedoeld ter vervanging van een artsenbezoek. Neem bij een medische noodsituatie altijd contact op met uw (huis)arts of bel 112!

Geen foto’s van ontlasting uploaden. Deze worden verwijderd, omdat ze geen toegevoegde waarde hebben.

Wil jij op de hoogte blijven van het laatste nieuws op Dokter.nl?

Schrijf je dan nu in voor de nieuwsbrief!

Dit veld is bedoeld voor validatiedoeleinden en moet niet worden gewijzigd.