- SabineG6 oktober 2011 om 13:44
Beste allemaal,
Ongeveer 3 maanden geleden begon mijn vriend last te krijgen van erge vermoeidheid. Of hij nou kort of lang sliep, veel of weinig deed op een dag, hij was altijd moe. Zelfs na 8 of 12 uur slaap, kon je hem ’s avonds opvegen.
Nu is hij twee weken geleden geopereerd aan een blindedarmontsteking. Nu heeft hij zijn normale leven nog niet geheel opgepakt, maar hij blijft zo moe. Dit zorgt er inmiddels ook voor dat hij een lusteloos gevoel heeft. In het ziekenhuis hebben ze zijn bloed getest, maar hier is (voor zo ver wij weten) niets uitgekomen. Morgen heeft hij een afspraak voor controle in het ziekenhuis.
Mijn vraag is: kan de vermoeidheid komen door de blindedarmonteking en/of de operatie? Of moeten we verder kijken naar een andere oorzaak?
Alvast bedankt.
Groet,
Sabine1 reactieReagerenAnit3 maart 2013 om 10:31Ik ben 3 weken geleden geopereerd aan een acute en geperforeerde blindedarmonsteking.
Reageren
Op controle in het ziekenhuis; prima ik behoef niet meer terug te komen. Het litteken is mooi geheeld.
Door aanhoudende moeheid, lusteloosheid en op tijden zwakke misselijkheid naar mijn huisarts.
Herstelperiode kan 6- 8 weken duren. Hiervoor moet ik de tijd nemen en volgens mijn huisarts, rustig aandoen.
Aanvullend advies: veel drinken en licht voedsel gebruiken.
Ik had een dergelijke herstelperiode niet verwacht.
Veel beterschap en sterkte



