- Anoniem9 maart 2015 om 11:21
Hallo allemaal,
Ik heb nu al voor de derde keer een bult tussen mijn schaamlippen, op dezelfde plek. Deze bult wordt altijd steeds groter en is, hoe groter hij wordt, erg pijnlijk. De eerste keer kon ik niet eens normaal meer zitten en heb ik ‘m zelf met een gedesinfecteerde naald lek geprikt. Er kwam veel pus uit en daarna was ik er van af. De tweede keer knapte ie zelf, alweer veel pus.
Nu heb ik er alweer last van, wat is het? En is het het slimst om te wachten tot hij zelf open gaat of dit zelf te doen? Naar de huisarts gaan vind ik onnodig. Is er ook iets dat ik kan doen zodat het niet terug komt? Goed schoonmaken doe ik al, maar bepaalde dingen die ik erop kan smeren oid?
1 reactieReagerenJohn (moderator)
9 maart 2015 om 12:01Ik denk toch dat je er goed aan doet om naar de huisarts te gaan.
Reageren
Waarschijnlijk een terugkerend ontstoken haarzakje door een ingegroeide haar. Dat haar zal dan toch even weggehaald moeten worden anders blijft het terugkomen.



