Zoeken Vraag het forum

Afscheiding, jeuk en branderig gevoel vagina.

Beheerd door

Peter (huisarts)
  • Ilse K.

    Normaal gesproken krijg ik zo’n twee weken na mijn menstruatie glibberig helderwit tot doorzichtige afscheiding. Dit neemt na een aantal dagen weer af. Deze maand liep het alleen anders want over een aantal dagen moet ik weer ongesteld worden maar ik merk dat ik nog steeds veel afscheiding heb. Deze keer is het alleen geel, en klonterig. Daarbij heb ik heel veel jeuk en een branderig gevoel. Ook plassen is echt geen pretje. Wat zou dit kunnen zijn? Misschien is het beter om naar de huisarts te gaan maar ik schaam me enorm en daarbij kom ik de laatste tijd wel vaker en ik vind dat niet echt prettig.

    1 reactie
    Reageren
    Tandor1

    Je zou een urineweginfectie of een blaasontsteking kunnen hebben.
    Ga toch maar even langs bij de huisarts voor een urineonderzoek.

    Reageren
Reageer op: Afscheiding, jeuk en branderig gevoel vagina.
Upload bijlagen

Maximaal toegestane bestandsgrootte is 8 MB



Voeg nog een bestand toe

Kennisbank

Gerelateerde onderwerpen

1 min leestijd

Wat vind jij van online een huisarts spreken?

4 min leestijd

Een soa zonder klachten: hoe herken je iets wat je niet voelt?

4 min leestijd

Soa zonder seks: kan je een soa oplopen zonder seksueel contact?

Maak nieuw onderwerp

Houd er rekening mee dat dit een openbaar forum is. Deel daarom geen persoonlijk gevoelige informatie zoals medische gegevens of contactgegevens.

Upload bijlagen

Maximaal toegestane bestandsgrootte is 8 MB



Voeg nog een bestand toe

Het Forum is niet bedoeld ter vervanging van een artsenbezoek. Neem bij een medische noodsituatie altijd contact op met uw (huis)arts of bel 112!

Geen foto’s van ontlasting uploaden. Deze worden verwijderd, omdat ze geen toegevoegde waarde hebben.

Wil jij op de hoogte blijven van het laatste nieuws op Dokter.nl?

Schrijf je dan nu in voor de nieuwsbrief!

Dit veld is bedoeld voor validatiedoeleinden en moet niet worden gewijzigd.